PCR testinin mucidi Kary Mullis, 2019’da ölüyor. Testin koronavirüsleri tespit etmek için uygun olmadığını ve Covid Sanayi Kompleksi tarafında büyük bir diken olacağını söyledi.

Ayrıca Fauci’den hoşlanmadığı konusunda açık sözlüydü.

39 Comments

1. Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 104

2. Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, saolun , – 19

3. Bolu dan kimler var. sonradan mantıklı gelen şeyler . Merhaba siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 433

4. Balıkesir merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız inanki çok iyi, teşekkürler 09-07-2021 22:41:21

5. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, şukuladım

6. Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 6

7. Burdur merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-07-2021 22:54:33

8. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-07-2021 22:55:03

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 365

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 167

11. Batman merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 12-07-2021 07:38:00

12. Selam sayfa cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Selamlar siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 496

14. Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 271

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 278

16. Kırıkkale merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-07-2021 13:34:12

17. Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 500

18. Gümüşhane merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 15-07-2021 23:48:08

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 227

20. Niğde dan kimler var. sonradan mantıklı gelen şeyler . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 114

21. Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 204

22. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

23. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

24. Yalova merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 28-07-2021 01:10:41

25. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

26. Isparta merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 03-08-2021 09:42:01

27. Adana merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 09-08-2021 05:23:43

28. Bilecik dan kimler var. sonradan mantıklı gelen şeyler . Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 375

29. Şanlıurfa dan kimler var. sonradan mantıklı gelen şeyler . Selamın aleyküm siten harbiden iyi, sağolun , emin – 414

30. Mersin merkezden ben gaye. Mrb web siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2021 20:55:59

31. Erzincan merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 28-08-2021 07:44:49

32. Düzce dan kimler var. sonradan mantıklı gelen şeyler . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 209

33. Selam herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

34. Artvin dan kimler var. sonradan mantıklı gelen şeyler . selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 479

35. Denizli dan kimler var. sonradan mantıklı gelen şeyler . selamun aleyküm siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 76

36. Bu konu : ” sonradan mantıklı gelen şeyler ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 335

Write A Comment