MSM ve gece talk show’ları “iç terörü” maksimuma çıkarıyor. Her haber programında, her talk show’da ve hatta gün boyunca yakaladığım bazı gündüz haberlerinde bahsedildi.

Bununla ilgili gerçek bir hikaye yok, sadece diğer saçma propagandalara geçmeden önce hafifçe bahsetmek yeterli.

FF Alert seviyesinin şu şekilde ayarlanması gerektiğini söylüyorum: Yakın

Author

26 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

2. Bu konu : ” Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 343

3. Isparta dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 357

4. Isparta dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 345

5. Trabzon merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 19-08-2021 15:33:13

6. Amasya dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 269

7. Malatya dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . merhaba arkadaşlar sayfa valla iyi, tebrikler , Emine – 218

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 409

9. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 54

10. Rize dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 200

11. Gürbüz Reply

Selam paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler

12. Merhaba paylaşım yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

13. İstanbul merkezden ben ali. Mrb siten gerçekten hayran edici, şukuladım 24-08-2021 18:30:14

14. Burdur dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ali – 57

15. Kocaeli dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . Merhaba sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 209

16. Bu konu : ” Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , hatice – 108

17. Iğdır merkezden ben emin. Slm siten yeminle mükemmel, şukuladım 31-08-2021 09:12:37

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 315

19. Sinop dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, sağolun , – 226

20. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 14-09-2021 09:14:07

21. Bu konu : ” Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler , gaye – 318

22. Bu konu : ” Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, tebrikler , – 463

23. Denizli dan kimler var. Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında . selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 118

24. Bu konu : ” Sonraki Yanlış Bayrak – Çok Yakında ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun , Aylin – 375

Write A Comment