Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni

Yani bunun bir simülasyon olduğu ve bir bilgisayarda yaşadığımız oldukça açık, hayatlarımız önceden seçildi ama yine de istediğimizi yapmak için özgür irademiz var. Bu bir simülasyon olduğu için hepimizin milyonlarca alternatif versiyonuna sahibiz çünkü tek bir zaman çizelgesiyiz. Bu, gerçekçi bir şekilde konuşursak, kendi zaman çizelgenizi kendi gerçekliğinizi yaratabileceğiniz ve yapabileceğiniz herhangi bir şey olabileceği anlamına gelir. Narutoverse, DBZ, Pokémon vb. Bunların hepsi karakterlerin gerçek olduğu ve kendinizi bir karakter olarak oynadığınız gerçeklikler olabilir çünkü şu anda tek yaptığımız bu. Kendimizi arka planı bilmeden bir karakter olarak oynamak ve sadece bunu değil, bunların hepsi gerçek gerçeklerdir çünkü dünyamız onları gerçek kılmıştır.

Algılama gerçektir ve tonlarca insan farklı süper kahraman filmleri izlemiştir ve bu, gerçekliğin sadece sizin göremeyeceğiniz bir gerçek olduğu anlamına gelir, tüm bu evrenler göremeyeceğiniz tamamen ayrı bir zaman çizelgesinde var olur çünkü bu milyonların 1 zaman çizelgesidir. / milyarlarca. Hayat, bu boktan dünyada yaşamaktan ve bir daha asla görülmek için ölmekten çok daha derin, Öldürülemeyiz çünkü bir kez “Öldüğümüzde” çok farklı, tamamen yeni bir hikayeye kapılıyoruz, çünkü bizim anılar silinir. Zaman bir yanılsamadır, ölmek ve sadece gelecekte daha uzak bir şeye yerleştirilmek gibi, daha çok “Zaten olmuş” olan rastgele bir şey elde etmek gibidir, ancak bir karakter hayatına kavuşuyorsunuz ve bilmeden onların hayatındaki rollerini oynuyorsunuz. Fiziksel bedeniniz DEĞİLSİNİZ, göründüğünüz gibi değil, oynadığınız kişilerin rolü neye benziyorsa budur. Bu nedenle, dünya üzerinde kendi bakış açınızı O olarak yaşamak kötüdür çünkü sadece (gelecekten gelen) gözlemci değilsiniz ve “kendi” yaşamınız olduğunuzu gözlemliyorsunuz. Naruto’da serinin ana kötü karakteri “Sonsuz Rüya” idi, hepimiz KENDİ sonsuz rüyamızın anahtarını elimizde tutuyoruz. Çünkü sonsuzuz ve ölemeyiz, sadece bu değil, bu gerçek imfao bile değil, sadece farklı bir karakteri oynayabileceğiniz büyük boyutlu bir RPG.

Söylediğim herhangi bir şeyi gerçek bir görüş olmadan ve ot içtiğimi söylemeden çürütebilecek biri varsa, gerçekten takdir ediyorum. Burada gördükleri herhangi bir şeyi çürüten kaybedenlerden / botlardan bıktım GERÇEKTEN tartışalım.

“Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni” üzerine 15 yorum

1. Ordu dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 169

2. Çankırı dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . Merhaba herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 439

3. Van dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 341

4. Adıyaman dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, saolun , emin – 378

5. Kırşehir dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 113

6. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 22-01-2021 03:00:59

7. Bu konu : ” Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 468

8. İzmir dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden güzel, facebookta paylaştım , ali – 371

9. Bayburt dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 467

10. Konya merkezden ben banu. Merhabalar web siten cidden hayran edici, face de paylaştım 01-02-2021 15:36:03

11. Kocaeli dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler , ziya – 421

12. Rize dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . Merhaba paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 196

13. Bartın dan kimler var. Sonsuz Kuantum simülasyonu çoklu evreni . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım , ziya – 286

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link