Oy vermek bir şakadır. Yıllardır yapmadım. Sadece yasalara uyun ama sahte demokrasiye katılmayın. Daha mutlu bir hayat.

Ve evet, büyük bir seçmen sahtekarlığı vardı. 2000’de FL’yi ters çevirip Bush’un 11 Eylül’deki kukla görevlerinden hemen önce başını sallaması gibi.

Author

30 Comments

1. Afyon dan kimler var. Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 106

2. Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , emin – 120

3. Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 236

4. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım

5. Kırşehir merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 23-01-2021 18:08:29

6. Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 72

7. Sakarya dan kimler var. Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? . Slm web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 373

8. Diyarbakır dan kimler var. Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? . Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 303

9. Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, saolun , ali – 458

10. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

11. Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 476

12. Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun 26-01-2021 10:15:45

13. Kars merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım 28-01-2021 00:59:41

14. Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 330

15. Niğde merkezden ben hatice. Merhaba siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 30-01-2021 09:28:11

16. Antalya dan kimler var. Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? . Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, sağolun , doruk – 213

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 317

18. Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, saolun , hatice – 196

19. Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten güzel, saolun , ali – 151

20. Tokat dan kimler var. Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? . Selam sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 126

21. Afyon dan kimler var. Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? . Merhaba herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 400

22. Bolu merkezden ben . Selamlar sayfa inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-03-2021 01:21:31

23. Bu konu : ” Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 144

24. Gaziantep merkezden ben ziya. Selam paylaşımın gerçekten çok iyi, sağolun 13-03-2021 13:48:44

25. Merhabalar sayfa vallaha çok iyi, face de paylaştım

26. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım

27. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

28. Kahramanmaraş dan kimler var. Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun , gaye – 220

29. Çankırı dan kimler var. Sonsuza dek konuşulan devasa seçmen dolandırıcılığı sorunuyla ilgilenen var mı? Şansın var mı? . Merhaba siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 56

30. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link