Kategoriler
Genel

Sonuna İnandığım Her Şey

Tamam, bu bana daha sonra ne olacağını inanıyorum geldi.

1. the rona kış geliyor belki mutasyon izin verdi

soğuk algınlığı mı omzunda?

Milyonlarca ABD nüfusunun 3 / 4’ü enfekte

(Tabii ki Elitlerin en üst sıralaması hariç) Kim bilir belki bazıları büzülecek sonra aşı olsun ve psyop ilerletmek için tüm tedavi.

Mutasyon geçiren virüs% 78 mortalite oranına sahip olacak ve 1-2 günlük genç ve yaşlılarda ölecek

Şimdiki milyonlarca WOKE veya bilinçli insan, İNTERNET İNTERNETİNDE aşıyı alamayacaklarını açıkça belirtmiştir, bu nedenle 3 / 4’ler ölümcül hastalığa kolayca yakalanacaktır ve bunların sadece% 14’ü uzun süreli sağlık eksiklikleri ile hayatta kalacaktır.

Çin, sadece sizi izlemekle kalmayacak, aynı zamanda bir düğmeye basarak sizi öldürebilecek bir çip de elbette küçük bir sürpriz içereceğinden, COVID’i Gates aşısından tamamen farklı oluşturduklarında zaten oluşturdukları bir aşı kullanıyor.

kalan nüfus aşı için yalvarır ve teknik olarak Elitler tarafından komplo teorisyenlerinin gerçekten yanlış olmasına ve aşıyı kabul etmeyerek kendi elleriyle acı çekmesine izin vererek yeni çağda daha iyi bir yol işleyemezdi. Yaşı çok az dirençli ya da hiç dirençsiz olacaktı, Gürcistan Kılavuzları Nüfus ve finansal sıfırlama, California’da yıkıcı deprem geçirecek kalan dehşete kapılmış halktan sadakatin ölmesi, Uzaylı aldatmacası melezlerin yardımıyla yarattılar. UFO’lar proje bluebeam olacak ve yarattığımız EV’ler olacak, böylece pilotlar insan olacak, ancak asıl patlamalar Çin, ABD ve İsrail’in uzaydaki silahlardan olacak; uydular aslında Elitler uzaya geri çekileceklerdi, muhtemelen şimdi tüm eğlencelerin politikacıları kutladığı herkesin klonlarına baktığımıza inanıyorum. Hepsi sığınaklara geri çekildiklerini iddia ederlerdi, ancak Büyük Aldatmaca’ya gitmişlerdi, muhtemelen Dünya’yı HAARP ile bombalayacaklar ve WTC’yi toza çevirmek için kullandıkları silahlı teknolojinin kullanımı bence Tesla deathray testi ??? Dağ, tabii ki, eğer yaşamak istiyorsan, bu gemilere bin! bu gezegen lol’ye gidiyoruz. Yani, Uzay XI, Elon’un muhtemelen bu insanların Madencilik için köleler olacağı ve böylesi deneyler ve çocukların muhtemelen klonlanacağı şeylerin ve şeytani kontrolün ve şeytani kontrolün Demonik Luserians için yeniden yaratılmasının kontrol edilmesi için bir robot olduğunu düşünüyorum. . Eğlenceliklerin çoğu gerçekten sonsuza kadar yaşadıkları oyunda ölmezler, ruhunuzu hapsetme ve toplayabildiğim şeyden istediklerine koyma teknolojisine sahipler.

Gönderme Beyanı: Geezus’a en yakın hissettiğim şey budur, umarım son oyunlarını kafamda bir araya getirirken bu konuda yanılmıyorum. bunlardan herhangi birinin yankılanıp oluşmadığını bana bildirin.

“Sonuna İnandığım Her Şey” için 19 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız gerçekten iyi, tebrikler 29-07-2020 00:24:43

Bingöl merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-08-2020 06:34:19

Adıyaman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-08-2020 07:49:32

Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım cidden mükemmel, twitter da paylaştım 05-08-2020 19:39:57

Bursa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 08-08-2020 07:54:58

İzmir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 04-09-2020 13:00:52

Eskişehir merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, twitter da paylaştım 12-09-2020 23:02:53

Tunceli merkezden ben banu. Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-09-2020 05:45:08

Van merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-09-2020 05:51:20

Gürbüz için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir