Trump’ın Meksikalılar ve diğer şeyler hakkında söylediklerine katılmayabilirsiniz. Ama medya sürekli olarak 3 yıl boyunca Rusya gibi sahte anti-trump hikayeleri, fırtınalı daniels, itham … … Bir noktada medyanın onları bu trump hakkındaki sahte hikayelerle oynadığını anlamalılar mı?

Author

75 Comments

1. Zonguldak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, twitter da paylaştım 26-06-2020 22:44:19

2. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki dikkat çekici, saolun 27-06-2020 03:11:52

3. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-06-2020 17:51:52

4. Siirt merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 01-07-2020 13:12:29

5. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bartın merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa cidden çok iyi, teraziye tıkladım 03-07-2020 14:08:29

7. Burdur merkezden ben doruk. Selam web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-07-2020 02:21:03

8. Slm siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Antalya merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 10-07-2020 16:14:20

10. Selam herkese sayfan süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

11. Slm web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

13. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. Merhabalar paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, şukuladım

16. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

17. Selam siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım

18. Mrb paylaşım vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

19. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz valla güzel, şukuladım 09-08-2020 03:28:27

20. Selam web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

21. Selam herkese web sitesi süper ötesi güzel, şukuladım

22. Merhaba siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Yozgat merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun 06-09-2020 12:53:36

24. Gürbüz Reply

Bolu merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-09-2020 00:23:36

25. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler

26. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 15-09-2020 07:22:45

27. Elazığ merkezden ben gaye. Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 22-09-2020 20:13:35

28. Mardin merkezden ben Emine. Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-09-2020 21:38:09

29. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, saolun 24-09-2020 01:15:29

30. selamun aleyküm siten vallaha hayran edici, face de paylaştım

31. Bingöl merkezden ben ahmet. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:26:17

32. Selamın aleyküm web siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

33. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, şukuladım 15-10-2020 13:12:34

34. Yalova dan kimler var. Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 220

35. Diyarbakır dan kimler var. Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? . Selamın aleyküm siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 176

36. Manisa merkezden ben banu. Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun 23-11-2020 23:52:34

37. Şırnak merkezden ben memo. Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 28-11-2020 14:00:19

38. Merhaba paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım

39. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun

40. Merhabalar web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun

41. Sakarya merkezden ben banu. Selamlar sayfanız yeminle iyi, şukuladım 13-12-2020 12:17:21

42. Bu konu : ” Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 414

43. Denizli dan kimler var. Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? . Slm sayfanız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ahmet – 305

44. Bu konu : ” Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, sağolun , banu – 433

45. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 30-12-2020 11:56:10

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 352

47. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler 16-01-2021 18:41:39

49. Amasya dan kimler var. Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? . Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 183

50. Mardin merkezden ben ziya. Selam web siten cidden hayran bıraktı, şukuladım 07-02-2021 21:52:01

51. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

52. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-02-2021 14:31:09

53. Van merkezden ben gaye. Selam web siten yeminle çok güzel, tebrikler 20-02-2021 18:27:36

54. Selam sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? . Mrb paylaşımınız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 402

57. Bu konu : ” Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 484

58. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

59. Selamlar sayfan gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

60. Gürbüz Reply

Slm sayfa valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

61. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? . Selam herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 441

62. Bu konu : ” Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 470

63. Selam herkese siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

64. Bu konu : ” Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 456

65. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? . Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 152

66. Muğla dan kimler var. Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? . Slm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 38

67. Bayburt merkezden ben gaye. Slm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-05-2021 23:39:04

68. Ankara merkezden ben ali. Selamlar web siten valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 07-05-2021 05:13:16

69. Bu konu : ” Sonunda ABD halk için çalışan bir başkan aldı ve ondan önceki herkesten daha fazla iş yaptı. Neden bazı insanlar hala ondan nefret ediyor ve Hillary Clinton’dan daha kötü bir kariyer politikacısı istiyor? Bernie’yi isteyip istemediklerini anlayabiliyordum. Ama Biden? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 71

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link