Alternatif medya üyelerinin Antifa / BLM hareketleri hakkında konuştuklarını duydum, sonunda kapınıza kadar geldi, ama “Evet evet, işte yine hiperbolik oluyorlar” diye düşündüm.

Hep bu büyük şehirlerin sadece Philly, NYC, Portland, vb. gibi parlama noktaları. Şimdi küçük kentimiz Lancaster, PA’da. Hepsi haklı bir polis saldırısı yüzünden.

Bağlam umurlarında değil. Şehirleri umursamıyorlar, hatta şehirlerde yaşamıyorlar, ama gerçekten evsiz bireyleri işletmelerimize, vatandaşlarımıza ve polise şiddet eylemleri gerçekleştirmeleri için işe alıyorlar.

Büyüklüğü nedeniyle özellikle Lancaster’ı hedef aldıklarına inanıyorum, ancak savcımız ilk gece 14 ve benzer miktarlarda son üç gecedir hızlı tutuklamalar yaptı, her biri kitabı kendilerine birden fazla ağır suçla atılıyor ve 1 milyon dolarlık kefalet

Bu gece şehir hapishanesinin önünde protesto ediyorlar, “Bırak Gitsinler!”

Bence şehir, herkese isyanlı davranışlara tahammül edemeyeceğimizi bildiriyor, ancak aynı zamanda Antifa / BLM nakit ineklerinin yemi alıp onları kurtaracak kadar aptal olup olmadığını da görüyor. Eğer onları kurtarırlarsa, savcımızın bilgilerini federallere teslim ettiğini görebilirim.

Yine, bu insan Lancaster’dan değil ve bunu herkes biliyor. Tutuklanan Lancaster sakinlerinin% 90’ı evsizler.

Author

52 Comments

1. Sinop merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok iyi, saolun 16-09-2020 07:20:48

2. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler

3. Merhaba web siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

4. Muş merkezden ben doruk. Mrb sayfan valla güzel, twitter da paylaştım 19-09-2020 05:37:46

5. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, tebrikler 21-09-2020 16:51:31

6. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

7. Yozgat merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 11:19:24

8. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler , hatice – 473

9. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 414

10. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. . Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 208

12. Erzurum dan kimler var. Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. . Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 154

13. Kırklareli merkezden ben Emine. Mrb sayfa inanki hoşuma gitti, şukuladım 04-11-2020 19:54:58

14. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla çok iyi, tebrikler , ali – 455

15. İzmir merkezden ben gaye. Selamlar siten valla iyi, şukuladım 18-11-2020 13:13:05

16. Afyon merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 27-11-2020 21:48:19

17. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 378

18. Elazığ merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 10-12-2020 03:34:53

19. Kırşehir dan kimler var. Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 304

20. Kütahya dan kimler var. Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. . Merhaba web siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , mehmet – 170

21. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla iyi, face de paylaştım , memo – 205

22. Çankırı dan kimler var. Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. . Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ali – 111

23. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, şukuladım

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 219

25. Bartın dan kimler var. Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. . selamun aleyküm siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , hatice – 185

26. selam arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, sağolun

27. Manisa dan kimler var. Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler , gaye – 184

28. Mrb web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 56

30. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, face de paylaştım

31. Selamlar web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

32. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 04:45:52

33. Şırnak merkezden ben hatice. Selam sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 24-03-2021 17:09:31

34. selamun aleyküm web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım

35. Çanakkale merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-04-2021 15:02:19

36. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Ordu merkezden ben gaye. Mrb sayfa yeminle çok güzel, sağolun 19-04-2021 20:22:40

38. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Slm siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 218

39. Afyon merkezden ben gaye. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 04:37:29

40. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 417

41. Merhaba herkese web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

42. Selam web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

43. Konya dan kimler var. Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 243

44. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

45. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 168

46. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 427

47. Niğde dan kimler var. Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. . Merhaba herkese bu web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 427

48. Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler 09-06-2021 23:38:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link