Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir.

Alternatif medya üyelerinin Antifa / BLM hareketleri hakkında konuştuklarını duydum, sonunda kapınıza kadar geldi, ama “Evet evet, işte yine hiperbolik oluyorlar” diye düşündüm.

Hep bu büyük şehirlerin sadece Philly, NYC, Portland, vb. gibi parlama noktaları. Şimdi küçük kentimiz Lancaster, PA’da. Hepsi haklı bir polis saldırısı yüzünden.

Bağlam umurlarında değil. Şehirleri umursamıyorlar, hatta şehirlerde yaşamıyorlar, ama gerçekten evsiz bireyleri işletmelerimize, vatandaşlarımıza ve polise şiddet eylemleri gerçekleştirmeleri için işe alıyorlar.

Büyüklüğü nedeniyle özellikle Lancaster’ı hedef aldıklarına inanıyorum, ancak savcımız ilk gece 14 ve benzer miktarlarda son üç gecedir hızlı tutuklamalar yaptı, her biri kitabı kendilerine birden fazla ağır suçla atılıyor ve 1 milyon dolarlık kefalet

Bu gece şehir hapishanesinin önünde protesto ediyorlar, “Bırak Gitsinler!”

Bence şehir, herkese isyanlı davranışlara tahammül edemeyeceğimizi bildiriyor, ancak aynı zamanda Antifa / BLM nakit ineklerinin yemi alıp onları kurtaracak kadar aptal olup olmadığını da görüyor. Eğer onları kurtarırlarsa, savcımızın bilgilerini federallere teslim ettiğini görebilirim.

Yine, bu insan Lancaster’dan değil ve bunu herkes biliyor. Tutuklanan Lancaster sakinlerinin% 90’ı evsizler.

“Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir.” üzerine 12 yorum

1. Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, tebrikler 21-09-2020 16:51:31

2. Yozgat merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 11:19:24

3. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler , hatice – 473

4. Bu konu : ” Sonunda kasabanıza veya şehrinize gelebilir ve gelecektir. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 414

Yorum yapın