Kategoriler
Genel

Sonunda mantıklı! İsveç asla kilitlenmedi çünkü mikroçip implantasyonu hayır

Bu yüzden Covid-19 işini sürdüren çoğumuz İsveç’in hiçbir zaman kilitlenmediğinin farkındayız. Bu alt bölümde gördüğüm yazıların çoğu İsveç’in başarısına kilitlenmenin bir nedeni olarak işaret etti.

Ancak bütün bunların ışığında, İsveç’in neden dünyanın geri kalanını hiç takip etmediğini merak ediyorum. Yani İsveç, TPBP’nin iradesine aykırı bir ülke gibi değil. Aslında, bunlar küreselist gündem için örnek bir ulus olarak değerlendireceğim şeyler. Bu yüzden kesinlikle bir meydan okuma eylemi olamazdı.

Sonra bana vurdu. İsveç’te mikroçip implantasyonu normdur. Dolayısıyla, bu “pandemik” kitlesel aşı ve implant çipleri için bir taktik olduğu varsayımına göre, insanların mikroçipleri kabul etmelerini sağlamak için İsveç’in diğer ülkeler gibi fidye için tutulmadığı ihtimalleri dışında olmayacaktır çünkü mikroçip implantları İsveç’te zaten yaygındır. Yaşamı o kadar sefil hale getirmeye gerek yok, insanlar şu anda çoğu ülkede olduğu gibi normale dönmek için herhangi bir şeyi kabul edeceklerdi. İsveç, bildiğim kadarıyla Estonya ile bu konuda oyunun önündedir.

Peki komplo nedir? Coronavirüs, gerçek olsa da, insanların normalliğin devam etmesi için her şeyi kabul etmeye istekli olacakları noktaya belirsizlik ve sıkıntı yaratmak için kasıtlı olarak orantısız bir şekilde uçurulur. Seçkinlerin insanların kabul etmesini istedikleri şey, canavarın işareti olan mikroçip implantlarıdır. İsveç’in normal şekilde devam etmesine izin verilir, çünkü mikroçip implantlar oradaki normdur.

Hala ikna olmuyorsanız, birkaç gün önce yayınlanan bu Vice makalesini inceleyin:

https://www.vice.com/en_us/article/y3madg/people-are-getting-microchipped-in-sweden-and-its-pretty-normal

Bill Gates’in ID2020 girişimi gibi her şey ışığında bu makalenin zamanlaması ne kadar uygun! Başkan’ın yakın zamanda Bill Gates’le kesinlikle işbirliği içinde olan George Soros’tan fon aldığını unutmayın. Böylece bulmacayı bir araya getirmeye ve İsveç’i içeren bu komplonun neden bu kadar getirilmediğinin farkına varabilirsiniz. Bununla birlikte, makale mikroçip implantları normalleştirmek için saf bir propagandadır ve bu propagandanın önümüzdeki aylarda tahta boyunca yükselmesini bekleyebilirsiniz.

“Sonunda mantıklı! İsveç asla kilitlenmedi çünkü mikroçip implantasyonu hayır” için 14 yanıt

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 08:12:42

Mersin merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım 14-05-2020 08:55:12

Kırşehir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun 14-05-2020 08:55:20

Isparta merkezden ben gaye. Mrb sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-05-2020 23:59:53

Osmaniye merkezden ben ziya. Selam siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-05-2020 08:31:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir