Sadece bir TGIF kasesi içtikten sonra gerçek zamanlı olarak nasıl gittiğini ve birkaç yansımayı size bildireceğimi düşündüm:

1. Aramak için koydukları ve muhtemelen arananların iyi bir yüzdesinden yüksek bir kulak dolusu olan insanlar için gerçekten çok kötü hissediyorum. .. sağlık temsilcisi bana çok hazırlıksız ve boş geliyordu.

2. Söz konusu sorulara yanıt vermeniz gerektiğinde iyi düşünülmüş yanıtlar yazın… Ne yazık ki bize karşı kullanılan tüm taktiklerle, pes etmek ve duygusallaşmak çok kolay. En iyisi, kafanızdakileri yavaşlatmak, düşünmek ve ardından akıl ve gerçekle karşılık vermek.

3. İnandığınız şeye bağlı kalma zamanı. Bugün söylediğim gibi hissettiğim en önemli şey şuydu: “COVID-19 ‘aşısı olmayacağım. Siz ve/veya sağlık departmanı temsilcileriniz bu konuyla ilgili olarak benimle iletişime geçmeyi bırakırsanız sevinirim. Bunu doğrudan sisteminize not edebilirsiniz.” Bu boku kapatmanın zamanı, ŞİMDİ. korkma. Ayağa kalkın ve yerinizi koruyun.

Size ve sevdiklerinize barış ve sevgiler. “Tanrı” ya da her neyse, hepimizi kutsasın.

76 Comments

1. Kocaeli merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız valla çok güzel, linkedinde paylaştım 16-07-2021 20:07:37

2. İstanbul merkezden ben Emine. Slm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 16-07-2021 20:08:33

3. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 244

4. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Osmaniye dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, saolun , Hasan – 247

6. Trabzon merkezden ben ali. Merhaba siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 16-07-2021 20:12:11

7. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

8. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

9. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım 16-07-2021 20:13:56

10. Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

11. Selamlar siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım yeminle dikkat çekici, şukuladım 16-07-2021 20:18:46

13. İzmir merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, face de paylaştım 16-07-2021 20:20:51

14. Ankara dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . selamun aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 131

15. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle güzel, face de paylaştım , ziya – 249

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 66

17. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 437

18. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 477

19. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 16-07-2021 20:35:32

20. Selam herkese web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Batman merkezden ben ziya. Slm web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler 16-07-2021 20:38:24

22. Edirne merkezden ben ali. Selam siten valla dikkat çekici, şukuladım 16-07-2021 20:38:28

23. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten çok güzel, saolun , emin – 116

24. Manisa dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ziya – 26

25. Nevşehir dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Slm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 411

26. Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

27. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Mrb sayfa vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 16-07-2021 20:44:37

28. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Mrb web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 334

29. Şanlıurfa dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 16

30. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , emin – 170

31. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 20:47:26

32. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, tebrikler 16-07-2021 20:50:04

33. Şırnak merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, tebrikler 16-07-2021 20:54:05

34. Batman merkezden ben ali. Mrb web siten inanılmaz hayran edici, sağolun 16-07-2021 20:55:07

35. Bayburt dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Merhaba siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 489

36. selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, şukuladım

37. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, şukuladım , banu – 157

38. Bursa dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 37

39. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamlar web siten inan ki iyi, saolun 16-07-2021 23:19:25

40. Kırklareli merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 17-07-2021 07:41:52

41. Osmaniye merkezden ben emin. Mrb sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 19-07-2021 11:20:18

42. Gaziantep dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, tebrikler , ahmet – 210

43. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 220

44. Muğla dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Selamlar bu web sitesi yeminle iyi, saolun , banu – 229

45. Ardahan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 21-07-2021 18:05:16

46. Merhaba web siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

47. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla çok güzel, sağolun , ahmet – 331

48. Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 23-07-2021 14:52:20

49. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

51. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 461

52. Hatay merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 11:32:33

53. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Mrb siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 15:04:40

54. Merhabalar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler

55. Çankırı dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . selamun aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 220

56. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

57. Zonguldak merkezden ben ali. Selam web sitesi gerçekten güzel, saolun 09-08-2021 12:03:45

58. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 473

59. Karabük merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, tebrikler 13-08-2021 20:42:20

60. Kars dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 102

61. Ordu dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Selam bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , – 282

62. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

63. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , – 180

64. Bolu dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Selam siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım , emin – 268

65. Isparta dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Merhaba herkese sayfan cidden dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 454

66. Hakkari merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 19:16:36

67. Bartın dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, sağolun , ahmet – 63

68. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

69. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Merhaba web siten inanki dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 429

70. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 460

71. Kırıkkale merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 09-09-2021 06:37:30

72. Şırnak dan kimler var. Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. . Selam sayfa inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 32

73. Bu konu : ” Sonunda yerel eyalet sağlık departmanımdan ilk aşı taciz telefon görüşmemi aldım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, saolun , Emine – 500

Write A Comment