Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu?

Her şey bir sürü saçmalık. Ben covid oldum, o yüzden başlama bokuna.

Çoğu insan o kadar bilgisiz ki testin bir sahtekarlık olduğunu bilmiyorlar. Bu her zaman planın bir parçasıydı. Çin, sokağa düşen insanların videolarını yayınladı. Grip temelde ortadan kaldırılır, kalp her zaman en düşük seviyeye bağlanır, ki bu her zaman yüksek olmalıdır çünkü insanlar daha şişman ve tembelleşmiştir. Huzurevinde ölen her hasta pozitif bir teste tabi tutulur.

Bu testleri herkese zorluyorlar. Bir antibiyotiğe ihtiyacınız varsa, yasaklanmadan, okuldan ayrılmadan, test yaptırmadan önce covid testi yaptırmalısınız. Çok daha fazla örnek.

Covid gerçektir, muhtemelen büyük sıfırlamayı getirmek için kasıtlı olarak yapılmış topal bir ördek virüsüdür. Bu virüsten o kadar çok şey başardılar ki, bu delilik. Dünyayı alt üst etmek sadece 1 yıl oldu. Önümüzdeki yılın ne getireceğini bir düşünün. FTW!

“Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu?” üzerine 28 yorum

1. Isparta dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 111

2. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-11-2020 20:07:29

3. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, şukuladım , Aylin – 464

4. Rize dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 275

5. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun , – 198

6. Antalya dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Slm paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım , emin – 282

7. Tokat dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 181

8. Kayseri dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 100

9. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun , banu – 109

10. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 311

11. Nevşehir dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Selam siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 436

12. Karabük merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-01-2021 00:48:44

13. Niğde dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Slm web siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım , Emine – 301

14. İzmir dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, sağolun , gaye – 409

15. Çanakkale dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Merhabalar sayfan yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 139

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link