Her şey bir sürü saçmalık. Ben covid oldum, o yüzden başlama bokuna.

Çoğu insan o kadar bilgisiz ki testin bir sahtekarlık olduğunu bilmiyorlar. Bu her zaman planın bir parçasıydı. Çin, sokağa düşen insanların videolarını yayınladı. Grip temelde ortadan kaldırılır, kalp her zaman en düşük seviyeye bağlanır, ki bu her zaman yüksek olmalıdır çünkü insanlar daha şişman ve tembelleşmiştir. Huzurevinde ölen her hasta pozitif bir teste tabi tutulur.

Bu testleri herkese zorluyorlar. Bir antibiyotiğe ihtiyacınız varsa, yasaklanmadan, okuldan ayrılmadan, test yaptırmadan önce covid testi yaptırmalısınız. Çok daha fazla örnek.

Covid gerçektir, muhtemelen büyük sıfırlamayı getirmek için kasıtlı olarak yapılmış topal bir ördek virüsüdür. Bu virüsten o kadar çok şey başardılar ki, bu delilik. Dünyayı alt üst etmek sadece 1 yıl oldu. Önümüzdeki yılın ne getireceğini bir düşünün. FTW!

Author

47 Comments

1. Isparta dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Merhabalar paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 111

2. Tokat merkezden ben emin. Merhabalar sayfan yeminle güzel, face de paylaştım 28-11-2020 19:30:20

3. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-11-2020 20:07:29

4. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, şukuladım , Aylin – 464

5. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 275

6. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun , – 198

7. Antalya dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Slm paylaşımınız inanki çok güzel, şukuladım , emin – 282

8. Tokat dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 181

9. Kayseri dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 100

10. Malatya merkezden ben ahmet. Selam web siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun 12-12-2020 15:40:37

11. Ağrı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, tebrikler 15-12-2020 22:39:12

12. Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Slm web siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

14. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz mükemmel, sağolun , banu – 109

15. selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 311

17. Selamlar siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

18. Selamlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

19. Slm sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

20. Nevşehir dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Selam siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 436

21. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun

22. Aksaray merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım 22-01-2021 03:26:44

23. Karabük merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 27-01-2021 00:48:44

24. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, sağolun 31-01-2021 11:42:39

25. Niğde dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Slm web siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım , Emine – 301

26. İzmir dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, sağolun , gaye – 409

27. Çanakkale dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Merhabalar sayfan yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 139

28. Kahramanmaraş dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Slm paylaşım inanki hayran edici, teşekkürler , mehmet – 308

29. Trabzon dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Selamlar bu web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler , banu – 359

30. Kırklareli dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, teşekkürler , Aylin – 475

31. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler

32. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 389

33. Batman dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Selamlar web siteniz vallaha iyi, tebrikler , hatice – 280

34. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 157

35. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten güzel, tebrikler

36. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 311

37. Tunceli dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Mrb web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 354

38. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 228

39. Ardahan dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , ahmet – 464

40. Kütahya dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Merhaba siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 233

41. Çankırı dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 100

42. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, şukuladım , ziya – 141

43. Kırklareli merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 05-05-2021 21:36:41

44. Kırklareli dan kimler var. Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? . Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 118

45. Bu konu : ” Sooo, rekor sürede bir hastalık için bir aşı yarattı, ancak yine de covid19’u test eden geçerli bir test üretemiyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 431

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link