Eğer aşının yakın gelecekte ya ölümcül yan etkiler doğuracağını ya da aşı yapan insanları kısırlaştıracağını tahmin etmem gerekirse, laboratuvardaki maymunlar gibi çökmekte olan, ahlaksız ve açgözlü batı kültürünü bir anda sona erdirip bizi en az bizim kadar değersiz görerek. Asyalıları ikinci dünya savaşında, Kore’de ve Vietnam’da gördük.

nanking tecavüzünü bitirmek isteseydik, imparatorun ordusuna karşı nanking sırasında savaşabilirdik, ancak bunun yerine, aynı masum insan üzerinde yapılan ilk iki nükleer testin yanı sıra, kadın, çocuk ve yaşlı dolu düzinelerce Japon şehrini unutulmaya yüz tutmuştuk. insanlar.

[1945’teJaponanakarasınıistilaetmekiçintamanlamıylasıfırihtiyacımızvardıçünküordularıotarihtehemenolagayhemdebockscar’ınsavaşçıeskortlarıolmadanhedeflerineuçtuğunoktayakadartamamenyokedildiMasumyaşayaninsanlarüzerindenükleerbirdeneyyapmakiçinsadecebirbahaneokadardeğersizgörülüyorkibahçedekikarıncalargibiyokedilebilmeleriiçingerçektensuçlanacakinsanayaniimparatoraiktidardakalmasınaizinverdik1989’dakidoğalölümünekadaristediğimizgibiteslimolmakonusundaanlaştıktansonra

Japon ordusu sivillere saldırmış olsaydı, sivillere yardım edebilirdik, bunun yerine onlara varoluştan kendimiz nükleer bomba atarak onlara yönelik bir saldırıyı önlemeye karar verdik. çok adaletli. Bravo.

Kıtlık ve hastalıklardan kaynaklanan tüm ölümler, ilk başta tüm şehirleri yok etmemekle de önlenebilirdi ve bu savaş suçu zaten işlendiğinden, durumu tersine çevirin ve acı çeken millete bu arada kalan askerlerini ve imparatorunu ambargo ile köşeye sıkıştırarak ve askeri hedeflerine saldırılar olsa bile kaldı, ama hayır. endüstriyel kalbi yok ettik, öyleyse neden daha fazla imha etmiyoruz ve bazı masrafları kısmak için nükleer bombaları bırakıp çocuklarımıza savaşı bitireceğine inanmalarını öğretmiyoruz.

Çinlilerin, eski imparatorlarının ordusuyla onlara yaptıklarından ötürü Japon halkına toplu olarak karşı hiçbir şey yapmadıklarına inanıyorum, ancak tüm Asyalıları birbirine bağlayan kültürel, ırksal ve dini bağlar onları batıdan nefret etmeye devam ediyor, çünkü biz hala Asya’da tecavüz ettiğimiz veya yardım etmeyi reddettiğimiz hiçbir şeyden pişmanlık duymadık ve eğitim sistemimizin dayanak noktası olduğu her yerde bunu doğru olarak öğretmeye devam ettik. daha da kötüsü, Çin köleliği ve çocuk işçiliğini bilmemize rağmen – onlardan satın almaya ve reklamlarını halkımıza itmeye devam etmemizle birleştiğinde – yine önündeki Asyalı halkı umursamadığımızı gösteriyoruz. kendi rahatlığımız ve refahımız. evet gerçekten – bu, Çin hükümetinin kendi halkına yaptığı bir suçtur, ancak kendi insanlarına bu kadar az saygı duyuyorlarsa, memelerini mutlu bir transla emen Asyalıların siyah beyaz nükleer katillerine, safça inanarak saygı duymaları gerekir. affedildik ve artık çökmekte olan saygısız tavrımızla başkalarına dilediğimiz her şeyi yapabiliriz.

Çin’de neden covid-19 olmadığını hiç merak ettiniz mi? nasıl oldu da iddia edildiği gibi oradan başladı ve dünyanın her yerine yayıldı, ancak Çin’in kendisine yayılmadı? evet, hiçbir zaman gerçekten mantıklı gelmedi.

ama tabii ki yanılıyor olabilirim, demek istediğim ne anlarım? hiçbir şey bilmiyorum İnternette rastgele bir adamım ve tamamen yanılıyor olabilirim. Biz batılılar dünyayı ve kendimizi görüyoruz. belki de virüs gerçekten yarasa yiyen aptal bir yabancıdan ortaya çıkmıştır ve aşı tamamen güvenlidir. Öldür ve al, eğer gerçekten güvenmek istiyorsan, uzun vadeli bir güvenlik sadece birkaç aylık testlerle bilinemeyecek olsa bile. ben mi? Birinin beni laboratuar hayvanı olarak kullanmasına izin vermektense tekrar sigara içmeye başlamayı tercih ederim.

Author

30 Comments

1. Siirt dan kimler var. Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. . Selam herkese paylaşımınız harbiden güzel, face de paylaştım , ali – 334

2. Bu konu : ” Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 197

3. Kars dan kimler var. Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. . Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım , ahmet – 32

4. Bu konu : ” Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha güzel, tebrikler , ahmet – 264

5. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sağolun

6. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım vallaha iyi, twitter da paylaştım 06-05-2021 20:02:38

7. Bitlis merkezden ben . Selam paylaşımınız cidden çok güzel, saolun 06-05-2021 22:24:33

8. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız vallaha iyi, saolun

9. Kastamonu dan kimler var. Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. . Mrb sayfanız inanki çok iyi, saolun , hatice – 25

10. Bu konu : ” Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten çok iyi, saolun , ali – 50

11. Bitlis merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, teraziye tıkladım 16-05-2021 23:51:46

12. Niğde dan kimler var. Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. . Selam herkese web sitesi valla iyi, teşekkürler , Aylin – 26

13. Hatay merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 01:37:37

14. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Van dan kimler var. Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi iyi, sağolun , ali – 274

16. Samsun merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın vallaha güzel, sağolun 23-06-2021 14:24:07

17. Kırklareli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler 26-06-2021 09:00:17

18. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

20. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

21. Kars dan kimler var. Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. . selamun aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 133

22. Bartın merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 01-07-2021 07:25:05

23. Bu konu : ” Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ziya – 418

24. Kırıkkale dan kimler var. Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. . selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 137

25. Çorum merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 11:05:07

26. Sinop dan kimler var. Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. . Slm web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , – 167

27. Bu konu : ” Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun , memo – 24

28. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Düzce dan kimler var. Sorgulamak zorunda kalırsam, hem virüs hem de aşı, Çin hükümetinden 2.Dünya Savaşı’ndan batı kültürüne intikam almaktır, tam anlamıyla asyalı sivillere iki nükleer bomba atarken, onlara katılmak yerine hava saldırılarında düzinelerce şehri yok etmek yerine kötü bir lidere karşı mücadelede. . selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 243

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link