Yalanlar

“Sağ kanat propagandasını ve sahte haberleri” ortadan kaldırmak için büyük sosyal medya platformlarıyla birlikte çalışarak Trump’ı yenmek için gizli, 49 sayfalık bir not, Media Matters’ın kurucusu David Brock tarafından Florida’da yaklaşık 100 bağışçı ile bir sığınakta sunuldu. , Washington Free Beacon o sırada bildirdi.

The Free Beacon tarafından elde edilen belgede Media Matters ve Soros tarafından finanse edilen diğer grupların “bu filtrelenmemiş verileri sistematik olarak izleyip analiz edebilmeleri için Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya sitelerinden ham verilere erişimleri” olduğu belirtiliyor. [Source]

Wakingtimes.com raporları: Yıkıcı bir siyasi manifesto gibi okunan gizli notun tamamı, Amerikan liberal politik aktivist ve aynı zamanda Media Matters for America’nın kurucusu olan yazar David Brock tarafından yazılmıştır.

Demokrasi Önemlidir: Stratejik Eylem Planı başlıklı ve 2017’nin başlarında oluşturulan bu plan, her ne pahasına olursa olsun Trump’ın başkanlığına karşı çıkmak için Demokratik planı ortaya koyuyor ve her ne pahasına olursa olsun günlük bir medya savaşı başlatıyor ve bu stratejinin sonuçlarını Trump göreve başladığından beri hissediyoruz. ve başkan olarak yaklaşık iki yıl sonra, medya ortamı tam bir kaos içinde ve nüfus, Amerikan iç savaşından bu yana olduğundan daha fazla bölünmüş durumda.

Soros ile ilgili olarak, Fox News gibi haber kuruluşlarına karşı koymak için 2010 yılından beri desteklediği Media Matters’ın tanınmış bir finansörüdür. Soros, dünyanın önde gelen ajit destekçisi olma ününü geliştirdi.

“Media Matters, Fox News’u sık sık yayınladıkları yanlış ve yanıltıcı bilgilerden sorumlu tutmaya çalışan birkaç gruptan biri. Fox News’un demokrasimizdeki medeni ve bilgili söylem için oluşturduğu zorluğu daha geniş bir şekilde duyurma çabasıyla Media Matters’ı destekliyorum. ” – George Soros

Sosyal medyayı sansürleme çabası, ‘sahte haberler’ teriminin yaygınlaştığını gören Trump’ın seçilmesiyle ciddi bir şekilde başladı ve Brock notu, bu planın bugün gördüğümüz sonuçta ortaya çıkan sansürü nasıl meydana getirmeyi amaçladığını açıkça gösteriyor.

5 Comments

1. Malatya merkezden ben . Selam web siteniz vallaha çok iyi, şukuladım 27-04-2021 20:55:11

2. Erzincan dan kimler var. Soros: Çevrimiçi Trump Destekçileri 2020’ye Kadar Tamamen ‘Susturulacak’ . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 238

3. Gümüşhane merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, teşekkürler 30-04-2021 13:44:29

4. Bu konu : ” Soros: Çevrimiçi Trump Destekçileri 2020’ye Kadar Tamamen ‘Susturulacak’ ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 107

5. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 05-05-2021 05:51:16

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link