Soros’un Desteklediği ‘Seçim Bütünlüğü’ Grubu, Oylama Sonuçlarından Bağımsız Olarak Başkan Trump’ı Devirmek İçin Sahne Açıyor

İki partili bir Trump nefret grubunu içeren bir organizasyon olan Geçiş Bütünlüğü Projesi, Başkan Donald Trump’ın yaklaşan seçim sonuçlarına itiraz ederse şiddete neden olacağını iddia ediyor. Trump ve destekçilerinin kargaşa yaratacağını iddia ettikleri simülasyonlar yapıyorlar.

https://www.newsweek.com/bipartisan-group-predicts-violence-if-trump-loses-election-refuses-leave-white-house-1520561

TIP’i kuran Georgetown Üniversitesi’nde hukuk ve politika profesörü olan Rosa Brooks, “Tüm senaryolarımız hem sokak düzeyinde şiddet hem de siyasi çıkmazla sona erdi” dedi. “Yasa esasen … onu görmezden gelmeye istekli bir başkana karşı neredeyse çaresiz” diye ekledi.

Revolver, Brooks’un, on yıllar öncesine dayanan Açık Toplum Enstitüsü ile bağları olan bir George Soros ajanı olduğunu belirtti. 2006-07 arasında New York’taki Açık Toplum Enstitüsü’nde Başkan’a Özel Danışman olarak görev yaptı.

Brooks’un Soros ile olan derin bağlantıları, Washington DC seçkinlerinin saflarında başarılı bir şekilde gezinmesine yardımcı oldu. ABD Dışişleri Bakanlığı’nda Bakan Yardımcısı Harold Hongju Koh’un kıdemli danışmanıydı. Georgetown’a taşınmadan önce Virginia Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde ders verdi. Aynı zamanda Ulusal Güvenlik Eylemi Danışma Komitesi ve Ulusal Güvenlikte Kadınlar Liderlik Konseyi’nin Yürütme Komitesindedir. Derin devlet gerçekleri rakipsizdir. https://www.revolver.news/2020/09/transition-integrity-project-is-this-soros-linked-group-plotting-a-color-revolution-against-president-trump/

Brooks’un araştırmasına katılan Cumhuriyetçilerden ikisi neoconlar Bill Kristol ve David Frum’dur. Kariyerlerini muhalefete adadıkları Başkan Trump olarak savaş oyunlarıyla görevli bireylerdi. Kristol şimdi Demokrat bir oligark tarafından finanse ediliyor ve Frum, Rus gizli gizli yalanlarını bugüne kadar papağan gibi atmaya devam ediyor. https: //. bigleaguepolitics.com/exposed-neocon-bill-kristol-bankrolled-by-soros-linked-leftist-billionaire/

Brooks, “Senaryo alıştırmalarımız iyi yerlerde bitmedi, ancak bunun önümüzdeki aylarda kaos ve anayasal krizle ilgili kaçınılmaz bir şey olduğu anlamına gelmediğini belirtmek önemlidir – sadece bu belirli egzersizler bunların gerçek olasılıklar olduğunu öne sürüyor,” dedi. çalışmasının bulguları hakkında https: //. bigleaguepolitics.com/bush-speechwriter-clings-to-mueller-report-russian-hoax-narrative/

“Tatbikatların amacı insanlara kabuslar vermek değil, daha ziyade 2020 başkanlık seçimlerinin felaketle sonuçlanmasını önlemek veya hafifletmek için olası bükülme noktalarını belirlemekti” diye ekledi.

Brooks, politika yapıcıların çalışmasının bulgularına göre hareket etmelerini umuyor ve “eyalet valilerinin, başsavcıların, yasama liderlerinin ve dışişleri bakanlarının bu konuları şimdi düşünmeleri ve seçim sistemini ve ilgili yasaları şimdi anlamaları ve Seçime kadar beklememeleri gerektiğini ekliyor. Yanlış gidebilecek her şeyi düşünme günü. “

Revolver, bu TIP grubunun, Kasım ayındaki seçim sonuçlarına bakılmaksızın Başkan Trump’ı görevden almak için bir renk devrimini teşvik etmekle görevli bir organizasyon olabileceğine inanıyor. Brooks’un son Washington Post yazısını, küreselci Brookings Enstitüsü tarafından yayınlanan renkli devrimler rehberi olan The Democracy Playbook ile karşılaştırdılar. TIP’in, Amerikan halkının kararına bakılmaksızın, Trump’ı ikinci bir başkanlık döneminden alıkoyan, kendi kendini gerçekleştiren bir kehanet yaratmakla ilgili olduğu sonucuna vardılar.

“Soros’un Desteklediği ‘Seçim Bütünlüğü’ Grubu, Oylama Sonuçlarından Bağımsız Olarak Başkan Trump’ı Devirmek İçin Sahne Açıyor” üzerine 12 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 06:27:15

2. Van merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 07-09-2020 04:27:16

3. Gümüşhane merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 14-09-2020 23:35:29

4. Bu konu : ” Soros’un Desteklediği ‘Seçim Bütünlüğü’ Grubu, Oylama Sonuçlarından Bağımsız Olarak Başkan Trump’ı Devirmek İçin Sahne Açıyor ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, saolun , Hasan – 489

5. Bu konu : ” Soros’un Desteklediği ‘Seçim Bütünlüğü’ Grubu, Oylama Sonuçlarından Bağımsız Olarak Başkan Trump’ı Devirmek İçin Sahne Açıyor ” çok güzel. Selam siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , gaye – 439

Yorum yapın