Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi

Cevap:

Böyle b * k demek bizi en başta programladığımız şeydi …

1984 ya da A Clockwork Orange kitaplarında bulunan Orwell taktiklerini önermemek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya ne dersiniz? (George Orwell, Clockwork yazmadı, biliyorum …)

Esas olarak bu nedenle Trump’a oy verdim, “polisin” norm olduğunu varsaymaktan bıktım … Git başka bir yerde konformist ütopyanı yarat … Venezuela gibi …. oh bekle.

“Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi” üzerine 31 yorum

1. Amasya dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 323

2. Tokat merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-11-2020 20:53:54

3. Tokat dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . Selam bu web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 404

4. Tunceli dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 153

5. Yalova dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . Selamlar web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 259

6. Bu konu : ” Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi ” çok güzel. Slm web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 447

7. Bu konu : ” Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden iyi, tebrikler , memo – 32

8. Uşak dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . Mrb paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 327

9. Şanlıurfa dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . Merhaba sayfan vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Emine – 395

10. Nevşehir merkezden ben ziya. Mrb sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun 03-01-2021 16:44:09

11. Bu konu : ” Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ali – 478

12. Bu konu : ” Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 107

13. Siirt dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . Merhaba sayfanız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , doruk – 370

14. Çanakkale merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:33:45

15. Elazığ merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, sağolun 26-01-2021 22:34:31

16. Gümüşhane dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 84

17. Ardahan dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 24

18. Adana dan kimler var. Soru: “… 75 milyon insanı nasıl * kovuyorsunuz *? (Trump’a kim oy verdi) Nereden başlıyorsunuz? Tilki? Facebook?” -David Atkins, DNC üyesi . Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 368

19. Bayburt merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 28-02-2021 02:25:17

20. Nevşehir merkezden ben ahmet. Slm web siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 28-02-2021 12:48:15

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link