{Soru} Adrenokrom Komplo Teorisi Nedir

not: Katılmam gereken farklı bir abonelik varsa üzgünüm? Pek sık Reddit yapmıyorum, burası sormam gereken bir yer gibi görünüyordu.

Devam edip sorumla ilgili içerik için tetikleyici bir uyarı vereceğim.

Pekala, kız kardeşime en son gittiğimde bu ÇILGIN acayip şey hakkında vaaz verdi. Nasıl ortaya çıktığını hatırlayamıyorum ama anti-vaxxers hakkında bir şey söyledim ve o ya da yeğenimin Bill Gates yüzünden bir daha nasıl aşı olamayacağını söyledi. Görünüşe göre ilacı kontrol ediyor. Bizi takip etmek için COVID-19 aşısına mikroçip koyduğunu söyledi. (Telefonlarımız var ??? Bizi zaten takip edebiliyorlar mı ??)

(TW / CW)

Ama sonra duyduğum en tuhaf şey hakkında konuşmaya başladı. “Adrenokrom” ve nasıl … ünlüler ve politikacılar çocukları kanlarını içmeleri için kaçırıyor ve korkutuyor / işkence ediyorlar çünkü çocuğun kanındaki adrenalin “Gençlik Pınarı” dır. Ardından, Hilary Clinton ve başka bir politikacının genç bir kızı nasıl kaçırdığını, onu İsa gibi bağladığını, canlı canlı derisini yüzdüğünü ve Hilary’nin cesaretleriyle oynarken kızların yüzünü nasıl giydiğini anlatmaya devam etti.

Trump’ın pedo / çocuk öldüren bir suçlu olmayan TEK hükümet yetkilisi olduğunu ve aslında hükümetteki diğer tüm suçlulardan ve pedolardan kurtulmaya çalıştığını mı düşünüyor? (Tabii ki, demokrat politikacıların, tüm cumhuriyetçilerin iyi adamlar olduğu tüm gerçek pedolar.)

Ayrıca tüm bankaların sahibi olan ve tüm ülkeleri yöneten bir aileden, onların İlluminatilerinden mi bahsetti?

Ayrıca tek başına, uzaylıların hükümeti yönettiğini ve Mark Zuckerburg’un da onlardan biri olduğunu düşünüyor.

Çoğunlukla “çocuklar korkutuyor = gençlik çeşmesi” olayını anlamaya çalışıyorum çünkü onu evine bile baktım ve sadece bir ürkütücü pasta ortaya çıkardı. Kafam çok karışık, buna hiç inanmıyorum? Hükümetin kesinlikle ahlaksız olduğunu biliyorum ve çoğunun “Epstein’ın Dostları” olması beni şaşırtmaz. Ama bu kesinlikle çılgınlık, değil mi?

Beni gerçekten şaşırtan şey, o da bir demokrat mıydı? Bir süre önce Bernie’ye oy vermek istediğini söyledi? (okulu bırakmadan çok önce.)

Tekrar ediyorum, eğer burası yanlış yerdeyse, bu “Komplo Teorisi” hakkında başka nereye soracağımı bilmiyorum.

… RegularSentence tarafından gönderildi
[comments]

“{Soru} Adrenokrom Komplo Teorisi Nedir” üzerine 18 yorum

1. Yozgat merkezden ben mehmet. Slm siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-10-2020 05:39:27

2. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 15:15:48

3. Antalya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun 05-10-2020 11:03:58

4. Denizli merkezden ben ali. Selam sayfanız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 05-10-2020 11:04:51

5. Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 05-10-2020 11:04:53

6. Sivas merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 05-10-2020 11:07:30

7. Adana merkezden ben ali. Merhaba siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:17:25

8. İzmir dan kimler var. {Soru} Adrenokrom Komplo Teorisi Nedir . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler , Emine – 397

Yorum yapın