Dünyanın dört bir yanında, “yanlışlıkla” tuzlu su enjeksiyonu yaptırdıkları için geri çağrılmak zorunda kalan yüzlerce insan vakası rapor edildi.

Neden tuzlu su mevcut ve aşı şişelerinin ulaşabileceği bir yerde var?

Bunu bütün gün her gün yapan birinin bir şişe salin ile bir şişe aşı arasındaki farkı hemen ayırt edemeyeceğine inanmamız mı bekleniyor?

Hadi dostum!

46 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 302

2. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

3. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-07-2021 23:39:34

4. Kırşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım 08-07-2021 23:42:31

5. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Emine – 203

6. Batman dan kimler var. Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? . Mrb paylaşımın gerçekten çok iyi, sağolun , ali – 282

7. Çorum merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 08-07-2021 23:56:35

8. Kütahya dan kimler var. Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? . selamun aleyküm siten valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 177

9. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 492

10. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun , – 369

11. selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, tebrikler

12. Edirne merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, face de paylaştım 09-07-2021 00:17:57

13. Tekirdağ merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, şukuladım 09-07-2021 00:20:16

14. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 491

15. Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

16. Kocaeli dan kimler var. Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? . selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 316

17. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 291

18. selamun aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, saolun

19. Bitlis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 01:10:43

20. Yalova dan kimler var. Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? . Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 219

21. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle çok iyi, sağolun , emin – 381

22. Tekirdağ dan kimler var. Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? . Selamlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 192

23. Kırşehir merkezden ben ali. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-07-2021 01:48:30

24. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 244

25. Edirne merkezden ben ali. Selam paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler 12-07-2021 08:36:41

26. Bilecik merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-07-2021 13:56:12

27. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım

28. Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Bingöl merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-07-2021 14:06:21

30. Batman merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 08:24:09

31. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, face de paylaştım

32. Merhaba siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

33. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. Mrb siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 415

34. Eskişehir dan kimler var. Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? . selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, sağolun , ali – 313

35. Merhaba herkese sayfa yeminle güzel, facebookta paylaştım

36. Merhabalar paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım

37. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 156

38. Siirt merkezden ben ali. Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 06-08-2021 00:15:46

39. Slm siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

40. Bu konu : ” Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım , Hasan – 76

41. Tekirdağ dan kimler var. Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? . merhaba arkadaşlar sayfan cidden iyi, teşekkürler , ziya – 125

42. Gaziantep dan kimler var. Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? . Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 352

43. Isparta merkezden ben ali. Slm web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 20-09-2021 08:36:06

44. Giresun dan kimler var. Soru: Amacınız herkesi aşılamaksa, neden salin şişeleri bile var? . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 308

Write A Comment