Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak;

50-100 yıl boyunca diyelim

‘Zaman’ ile ilgili farklı hikayeleri ne kadar çok araştırırsanız, aynı tür hikayeleri fark edersiniz ve neredeyse gençler olarak Şükran Günü yemeğindeyiz ve meşhur yetişkinlerin çocuklara defalarca yalan söylediğini izlersiniz. Daha sonra yakalandıklarında, sorumluluğu ortadan kaldırmak için daha iyi bilmediklerini iddia ederler. Bende ilginç bir düşünceye yol açtı ..

Ya Govt gerçekten de bir çeşit durma boşluğu olarak oradaysa, sürekli olarak işe yaramaz konularda dolambaçlı durursa, kısaca büyük nüfusları birbirleriyle veya birbirleriyle savaşmaya devam ettirir .. onları meşgul etmek için. Bu benim ilk düşüncem değil, sanırım 70’lerde bu duyguyu gördüm ..

Ancak güncel olan şey, müzik ve eğlence endüstrilerimizin politik sistemimize ne kadar derinden yerleşmiş olduğu, özellikle de şimdi MeToo Hareketi’ni, sonra Weinstein’ı gördüğümüze ve sadece küçük bir adım ötede, adam kayırmayla kapsanan küresel bir insan kaçakçılığı sistemi olan Epstein olduğu için, açgözlülük, şehvet, para, telif hakkı ve hükumet .. bu sistemler birbirlerini korumak için yerinde ve ABD’de ‘karanlık’ bir şey ortaya çıktığı her an … komplo fabrikası koşmaya ve kafa karıştırmaya başlıyor, neredeyse Kafasını karıştırmak ve sonra gerçeklerden uzaklaşmak için duvar psyopuna ters fırlatılan bir spagetti gibi. Bu bizim Schtick’imiz.

Tavşan deliğini yavaşlatırsak ve tarihimizdeki bazı karanlık anlara geri dönüp bakarsak ve bunun bize nasıl hissettirdiği, iyileştirdiği ve hatta en kaotik anlarda bile müzik korelasyonu acımızı ve travmamızı aşabilir. Pek çok oyun, film ve şovda olduğu gibi, beka kabiliyetinin bazı lüksleri – gerçekten düşündüğümüzden daha fazla iş başında olup olmadıklarını sormak için yalvarıyor … bu endüstrilerin tepesindeki insanlar birbirlerini koruyorlar ve kartların evi.

Kevin Spacey’i hatırlayan var mı? Ya onu terk ettiğinden beri yavaş yavaş ölen tüm istismarcıları? Onun şifreli mesajı bile, elbette bir ‘karakter’ reklamı yaptı, pedofillerin seks satıldığı kadar yüceltilmediği bazı normal gerçekliklerde kesinlikle izin verilmezdi.

Her neyse, sadece bugün dünyamızda neler olup bittiğine dair başkalarının düşüncelerini duymak istiyorum. Elbette siyaset var ama siyaset izlediğimiz 4 yıllık bir tiyatro döngüsü, Yunanlılar arasında

“Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak;” üzerine 15 yorum

1. Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-08-2020 19:20:46

2. Mersin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2020 09:00:13

3. Bursa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:51:38

4. Şırnak merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 11-10-2020 19:23:38

5. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 237

6. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , Emine – 132

Yorum yapın