50-100 yıl boyunca diyelim

‘Zaman’ ile ilgili farklı hikayeleri ne kadar çok araştırırsanız, aynı tür hikayeleri fark edersiniz ve neredeyse gençler olarak Şükran Günü yemeğindeyiz ve meşhur yetişkinlerin çocuklara defalarca yalan söylediğini izlersiniz. Daha sonra yakalandıklarında, sorumluluğu ortadan kaldırmak için daha iyi bilmediklerini iddia ederler. Bende ilginç bir düşünceye yol açtı ..

Ya Govt gerçekten de bir çeşit durma boşluğu olarak oradaysa, sürekli olarak işe yaramaz konularda dolambaçlı durursa, kısaca büyük nüfusları birbirleriyle veya birbirleriyle savaşmaya devam ettirir .. onları meşgul etmek için. Bu benim ilk düşüncem değil, sanırım 70’lerde bu duyguyu gördüm ..

Ancak güncel olan şey, müzik ve eğlence endüstrilerimizin politik sistemimize ne kadar derinden yerleşmiş olduğu, özellikle de şimdi MeToo Hareketi’ni, sonra Weinstein’ı gördüğümüze ve sadece küçük bir adım ötede, adam kayırmayla kapsanan küresel bir insan kaçakçılığı sistemi olan Epstein olduğu için, açgözlülük, şehvet, para, telif hakkı ve hükumet .. bu sistemler birbirlerini korumak için yerinde ve ABD’de ‘karanlık’ bir şey ortaya çıktığı her an … komplo fabrikası koşmaya ve kafa karıştırmaya başlıyor, neredeyse Kafasını karıştırmak ve sonra gerçeklerden uzaklaşmak için duvar psyopuna ters fırlatılan bir spagetti gibi. Bu bizim Schtick’imiz.

Tavşan deliğini yavaşlatırsak ve tarihimizdeki bazı karanlık anlara geri dönüp bakarsak ve bunun bize nasıl hissettirdiği, iyileştirdiği ve hatta en kaotik anlarda bile müzik korelasyonu acımızı ve travmamızı aşabilir. Pek çok oyun, film ve şovda olduğu gibi, beka kabiliyetinin bazı lüksleri – gerçekten düşündüğümüzden daha fazla iş başında olup olmadıklarını sormak için yalvarıyor … bu endüstrilerin tepesindeki insanlar birbirlerini koruyorlar ve kartların evi.

Kevin Spacey’i hatırlayan var mı? Ya onu terk ettiğinden beri yavaş yavaş ölen tüm istismarcıları? Onun şifreli mesajı bile, elbette bir ‘karakter’ reklamı yaptı, pedofillerin seks satıldığı kadar yüceltilmediği bazı normal gerçekliklerde kesinlikle izin verilmezdi.

Her neyse, sadece bugün dünyamızda neler olup bittiğine dair başkalarının düşüncelerini duymak istiyorum. Elbette siyaset var ama siyaset izlediğimiz 4 yıllık bir tiyatro döngüsü, Yunanlılar arasında

Author

57 Comments

1. Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-08-2020 19:20:46

2. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım

3. Mersin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2020 09:00:13

4. İstanbul merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki hayran edici, teşekkürler 09-09-2020 15:22:35

5. Slm web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Niğde merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok güzel, şukuladım 20-09-2020 09:41:52

7. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:51:38

8. Şırnak merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 11-10-2020 19:23:38

9. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 237

10. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , Emine – 132

11. Bartın merkezden ben ali. Selamlar sayfanız yeminle hayran edici, tebrikler 21-10-2020 23:01:06

12. Selam herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Ağrı merkezden ben Aylin. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 25-10-2020 14:33:51

14. Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 370

16. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

17. Mrb bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. Tekirdağ dan kimler var. Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; . Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 483

19. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 93

20. Konya merkezden ben banu. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-12-2020 13:55:49

21. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 91

23. Selam siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

24. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun 23-12-2020 11:44:43

25. Kilis dan kimler var. Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; . selamun aleyküm siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 112

26. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 123

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 258

29. Merhaba web siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım

30. Gürbüz Reply

Selam web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Batman merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, tebrikler 12-01-2021 03:02:22

32. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 292

33. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

34. Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

35. Bu konu : ” Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 189

36. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım valla hoşuma gitti, saolun 03-02-2021 08:24:49

37. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

38. Diyarbakır dan kimler var. Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; . Slm siten ciddiyim çok iyi, saolun , Hasan – 154

39. Burdur dan kimler var. Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; . Selamlar web siten süper ötesi hayran edici, şukuladım , doruk – 415

40. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam sayfanız inanılmaz güzel, şukuladım 27-02-2021 14:37:02

41. Aksaray dan kimler var. Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; . Merhaba herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 18

42. Yalova merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, şukuladım 24-03-2021 14:38:06

43. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2021 15:29:58

44. Şırnak dan kimler var. Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 473

45. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; . Merhaba siten inanki hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 143

46. Gürbüz Reply

Bartın merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 15-04-2021 05:40:33

47. Slm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

48. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım

49. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selam sayfa inan ki güzel, teşekkürler 27-04-2021 23:14:23

50. Merhabalar paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

51. Selam paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

52. Muğla dan kimler var. Soru: Amerikan Kültüründe tek bir varlık olarak Hükümet ve Eğlence’ye makro bir bakış atarsak; . Slm sayfa süper ötesi güzel, face de paylaştım , doruk – 230

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link