Karımın annesi aşı Kanada’da oldu ve oğlumun yarın yatmak için gitmesi gerekiyor ama ben bu dökülme olaylarını duyuyor ve okudum ve sadece bir karar vermeden önce bunun hakkında bir şey bilip bilmediğini görmek istedim. çocuklarımı bir süre uzak tutmak ya da uzak tutmak için. Teşekkürler.

29 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

2. Bu konu : ” Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 260

3. Kocaeli dan kimler var. Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? . Merhabalar web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 346

4. Eskişehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım 12-05-2021 12:53:48

5. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkat çekici, şukuladım

6. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Kars dan kimler var. Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 316

8. Kars dan kimler var. Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? . Selamlar paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 176

9. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, teşekkürler

10. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Kocaeli dan kimler var. Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , ali – 206

12. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, teşekkürler

13. selamun aleyküm web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım

14. Selamın aleyküm web siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Antalya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz valla iyi, şukuladım 31-05-2021 08:24:20

16. Erzurum merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2021 09:52:35

17. Bu konu : ” Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 356

18. Tokat merkezden ben ali. Merhabalar web siten gerçekten güzel, teşekkürler 06-06-2021 22:21:32

19. Tokat merkezden ben Aylin. Slm sayfa yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-06-2021 02:16:17

20. Mersin dan kimler var. Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? . Merhabalar sayfa vallaha iyi, şukuladım , hatice – 189

21. Bu konu : ” Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler , ahmet – 499

22. Iğdır merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-06-2021 12:55:19

23. Selamlar sayfa inan ki hayran edici, face de paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? . Selam herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 29

25. Bu konu : ” Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle güzel, tebrikler , emin – 3

26. Konya merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 15-07-2021 10:06:13

27. Samsun dan kimler var. Soru? Bu “aşı bırakma” işini bilen veya bu konuda bilgisi olan var mı? . Merhaba siten valla çok iyi, şukuladım , gaye – 480

28. Nevşehir merkezden ben . Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler 25-07-2021 17:06:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link