New York’tayım ve ne yazık ki bu bir zombi ülkesinde yaşamak gibi. Herkes şaşkın ve şaşkın. Maskesiz dolaştığım için bağırılmayacağım bir yere gitmeye can atıyorum.

Kosta Rika’ya taşınan bir arkadaşım var. Görünüşe göre, sahilde olduğu sürece maskesiz dolaşabiliyor – ki bu benim olduğum yerden bir adım ötede. Başkaları bana Florida’nın “pandemi” nin bile gerçekleşmediği kısımlarının olduğunu söylüyor. İnsanlar hâlâ önemli değilmiş gibi toplanıp sarılıyorlar.

Başka bir yer var mı ABD içinde mi yoksa dışında mı?

Ve insanlar dans etmek ve konser vermek gibi eğlenceli şeyleri toplayıp yapacak yerleri nasıl buluyor? Zombi olmayan bir yeraltı demiryolu ağı var mı? Söz konusu ağa gerçekten katılmak istiyorum, böylece zombi olmayan arkadaşlar edinebilirim.

Author

36 Comments

1. Trabzon dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 37

2. Mersin dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . Merhaba herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 30

3. Selam paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım

4. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 11-02-2021 19:47:14

5. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

6. Ağrı dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . Slm paylaşımın inan ki çok iyi, sağolun , banu – 398

7. İzmir dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 357

8. Bu konu : ” Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, şukuladım , hatice – 498

9. Bu konu : ” Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? ” çok güzel. Slm web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 328

10. Bu konu : ” Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 143

11. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler 11-02-2021 23:40:50

12. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

13. Artvin dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . selamun aleyküm siten valla çok iyi, şukuladım , Aylin – 457

14. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . Merhabalar paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 408

15. Bu konu : ” Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 437

16. Bu konu : ” Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 1

17. Kilis dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . Merhabalar paylaşımınız harbiden güzel, teraziye tıkladım , memo – 257

18. Bu konu : ” Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? ” çok güzel. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 219

19. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Aydın dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . Selam web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım , doruk – 484

21. Bu konu : ” Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 2

22. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun

23. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-02-2021 09:19:11

24. Bu konu : ” Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 133

25. Slm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

26. Yozgat merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-03-2021 01:27:50

27. Niğde dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . Slm paylaşım inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ali – 214

28. Diyarbakır merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-03-2021 23:43:51

29. Kars merkezden ben Aylin. Selamlar web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 09-04-2021 02:57:52

30. Bursa dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . Selam web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 126

31. Bu konu : ” Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 35

32. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

33. Karabük dan kimler var. Soru: Dünyanın hangi yerleri nispeten normaldir? . Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 70

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link