Permakültür, Polikültür, Arborsculpture ve Cob (yapı malzemesi). Bu dört şey tüm evsizliği, yoksulluğu, açlığı vs… o kadar tamamen ortadan kaldırabilir ki, tüm dünya muhteşem bir bahçe cennetine dönüşecektir. Pek çok insan gezgin göçebe olmayı seçecek, çünkü tüm dünya bugün yaşadığımız apartmanlardan daha çok ev gibi hissedecek.

…ray3732445 tarafından gönderildi
[comments]

Author

86 Comments

1. Ankara dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 18

2. Selamlar sayfa valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 435

4. Kastamonu dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 19

5. Trabzon dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, sağolun , ahmet – 342

6. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , – 200

7. Kütahya merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, teşekkürler 10-07-2021 21:08:26

8. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi güzel, tebrikler , – 464

9. Samsun dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Selam herkese siten vallaha çok güzel, sağolun , gaye – 120

10. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 364

11. Kırıkkale dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , – 118

12. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 136

13. Hatay dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 109

14. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten valla güzel, linkedinde paylaştım 10-07-2021 21:22:34

15. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 54

16. Mrb sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

18. Artvin dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . selamun aleyküm paylaşım valla çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 128

19. Bartın dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Selam bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun , Aylin – 478

20. Trabzon merkezden ben memo. Merhabalar sayfa harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 10-07-2021 21:37:04

21. Selam paylaşımınız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

22. Mardin merkezden ben hatice. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, sağolun 10-07-2021 21:41:43

23. Sivas merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 10-07-2021 21:41:49

24. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 230

25. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 206

26. Yalova merkezden ben banu. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 10-07-2021 21:49:22

27. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 14

29. Merhaba sayfan cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

30. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 459

31. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 278

32. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 160

33. Manisa merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım 10-07-2021 22:03:24

34. Diyarbakır merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım 10-07-2021 22:05:44

35. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 22:06:22

36. Şırnak merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-07-2021 22:07:10

37. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

38. Antalya merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun 10-07-2021 22:12:21

39. Gürbüz Reply

Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Muğla dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, saolun , hatice – 377

42. Şanlıurfa merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 22:28:16

43. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler , ali – 16

44. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 263

45. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 377

46. Selamın aleyküm siten inan ki mükemmel, teşekkürler

47. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

48. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Slm sayfan inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 50

49. Giresun dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 176

50. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 454

51. Niğde merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler 12-07-2021 15:34:49

52. Merhabalar paylaşım yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Bolu dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Merhaba web siten valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 175

54. Diyarbakır merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 01:39:48

55. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 317

56. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 180

57. Kırıkkale merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-07-2021 04:54:33

58. Kars dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Merhaba herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 88

59. Elazığ merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım 15-07-2021 06:30:16

60. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Slm siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 147

61. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 417

62. Kocaeli merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun 21-07-2021 14:57:20

63. Kahramanmaraş dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 208

64. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 365

65. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

66. Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Kırklareli dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Merhaba siten harbiden hayran edici, tebrikler , mehmet – 391

68. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla iyi, face de paylaştım , ziya – 73

69. Tekirdağ merkezden ben memo. Merhaba web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 02-08-2021 07:34:42

70. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 458

71. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun

72. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden güzel, şukuladım , ahmet – 96

73. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

74. Isparta merkezden ben emin. Merhaba siteniz vallaha çok güzel, şukuladım 29-08-2021 10:49:10

75. Kilis dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 453

76. Muğla dan kimler var. Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… . Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 291

77. Merhaba sayfan vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Kars merkezden ben ziya. Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-09-2021 22:08:51

79. Bu konu : ” Sorunlarımıza ucuz, merkezi olmayan çözümler var… ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 114

80. Bolu merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım 14-09-2021 05:19:07

81. Kocaeli merkezden ben emin. Selam herkese sayfan cidden çok güzel, facebookta paylaştım 23-09-2021 23:02:39

Write A Comment