Bu Küba kampanyası, (dilimi mazur görün) saçmalık ölçerimi uyarıyor, tam sosyal medya kampanyaları, sınırda konser (Venzuela Yardımı canlı), Ünlüler ve durum hakkında konuşan diğer zenginler, 2019’daki son Venezuela darbe girişimi gibi hissettiriyor. msn dikkat. Başarısız oldu ve cırcır böceği artık Venezuela hakkında hiçbir şey söylemiyor.

Her iki ülke de ABD hükümeti tarafından ağır bir şekilde cezalandırılıyor ve bu yıl daha da kötüleşti mi?

Neden Yemen gibi ülkeler, Küba’dan çok daha kötü olan medyanın ilgisini çekmiyor?

Bunun başka bir Mongoose operasyonu olmadığından nasıl emin olabiliriz?

Author

68 Comments

1. Aksaray dan kimler var. Sos Küba psi op? . Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler , ahmet – 25

2. Kırklareli dan kimler var. Sos Küba psi op? . Slm web sitesi inan ki hayran bıraktı, tebrikler , banu – 455

3. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım

4. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , emin – 20

5. Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım 13-07-2021 01:27:38

6. Osmaniye dan kimler var. Sos Küba psi op? . Merhaba herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 480

7. İstanbul dan kimler var. Sos Küba psi op? . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 465

8. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 209

9. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 399

10. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

12. Selam bu web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler

13. Uşak dan kimler var. Sos Küba psi op? . Merhaba siten valla mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 19

14. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 94

15. Sinop dan kimler var. Sos Küba psi op? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım , banu – 172

16. Adıyaman dan kimler var. Sos Küba psi op? . Slm web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 183

17. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , – 51

18. Muş dan kimler var. Sos Küba psi op? . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 158

19. Trabzon merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun 13-07-2021 01:44:04

20. Muğla dan kimler var. Sos Küba psi op? . Mrb paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 428

21. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi güzel, şukuladım

22. selamun aleyküm siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Selamlar web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 275

25. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Selamlar siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 149

26. Diyarbakır dan kimler var. Sos Küba psi op? . Merhaba siten cidden iyi, sağolun , mehmet – 71

27. Tokat merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-07-2021 01:57:10

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 141

29. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 119

30. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden güzel, saolun , hatice – 160

31. Selam sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

32. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

33. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 464

34. Selam siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Osmaniye merkezden ben emin. Selam paylaşımın valla hoşuma gitti, tebrikler 13-07-2021 02:08:52

36. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-07-2021 02:08:52

37. Sivas merkezden ben ali. Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 02:11:20

38. Çorum dan kimler var. Sos Küba psi op? . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 409

39. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

40. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 306

41. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun 13-07-2021 04:56:03

42. Erzincan merkezden ben Aylin. Slm siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım 13-07-2021 06:46:16

43. Şırnak merkezden ben doruk. Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, saolun 13-07-2021 09:26:55

44. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Artvin dan kimler var. Sos Küba psi op? . Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 426

46. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 342

47. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun

48. Bolu dan kimler var. Sos Küba psi op? . merhaba arkadaşlar siten inanki güzel, sağolun , gaye – 115

49. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 20-07-2021 08:03:40

50. Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 96

51. Şanlıurfa dan kimler var. Sos Küba psi op? . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 287

52. Bitlis merkezden ben ali. Selam sayfa cidden çok iyi, teraziye tıkladım 23-07-2021 13:45:11

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sos Küba psi op? ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 258

54. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

55. Yalova merkezden ben ahmet. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-07-2021 04:23:27

56. Selamlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, saolun

57. Kırıkkale merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım 06-08-2021 09:20:16

58. Antalya merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-08-2021 09:44:15

59. Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun

60. Selam herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, saolun

61. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

62. Elazığ dan kimler var. Sos Küba psi op? . Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 292

63. Ardahan merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2021 15:54:31

64. Sivas dan kimler var. Sos Küba psi op? . Selam web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 113

65. Gümüşhane dan kimler var. Sos Küba psi op? . Selam web sitesi cidden çok güzel, şukuladım , memo – 138

Write A Comment