Uzun zamandır sosyal ağlarda bulundum ve bazen bir balık sürüsü gibi davranıyorlar, bazı durumlarda gönderileri oluşturmak ve desteklemek veya trend oluşturmak için işe alınan insanlar olduğunu hissettim, elbette çoğu insan fark etmiyor ve onlar Bu eğilimi körü körüne takip edin, gruptaki diğerlerinin bunu düşündüğünü düşünerek ve doğru olduğuna inanarak, ancak gerçekte onlar kendi rahatlarına göre “gerçeği şekillendirmek” için çıkarlar tarafından manipüle ediliyorlar.

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Sosyal ağlara sızmış, gönderi oluşturan veya belirli şeylere yön veren ajanlar olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 347

2. Yalova merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 11:07:48

3. Bu konu : ” Sosyal ağlara sızmış, gönderi oluşturan veya belirli şeylere yön veren ajanlar olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 88

4. Bu konu : ” Sosyal ağlara sızmış, gönderi oluşturan veya belirli şeylere yön veren ajanlar olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 380

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sosyal ağlara sızmış, gönderi oluşturan veya belirli şeylere yön veren ajanlar olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 173

6. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

7. Bu konu : ” Sosyal ağlara sızmış, gönderi oluşturan veya belirli şeylere yön veren ajanlar olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 415

8. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Slm siten inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2021 21:47:19

9. Artvin dan kimler var. Sosyal ağlara sızmış, gönderi oluşturan veya belirli şeylere yön veren ajanlar olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 136

10. Bu konu : ” Sosyal ağlara sızmış, gönderi oluşturan veya belirli şeylere yön veren ajanlar olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler , Emine – 403

11. Selam sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link