Uzun süredir burada bulunmadığım için daha çok bir düşünce ama bu platformu kimin çalıştırdığını düşünmek, sadece Karma puanlarının konuşmak için bir ön koşul olduğu ve insanların bu sisteme dayanarak sanal anlamda ödüllendirildiği veya cezalandırıldığı fikrine benziyor. gerçek hayattaki olaylara çok kolay bir şekilde girecek sosyal krediyle.

12 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun 27-04-2021 05:01:31

2. Hatay merkezden ben . Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 02-05-2021 09:33:33

3. Artvin dan kimler var. Sosyal kredi için karma puan şartlandırması? . Merhaba paylaşımın inan ki mükemmel, sağolun , Emine – 389

4. Aksaray dan kimler var. Sosyal kredi için karma puan şartlandırması? . Merhaba siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler , ali – 381

5. Siirt merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım 06-05-2021 16:36:15

6. Merhabalar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler

7. Ardahan dan kimler var. Sosyal kredi için karma puan şartlandırması? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, sağolun , emin – 178

8. Giresun dan kimler var. Sosyal kredi için karma puan şartlandırması? . Merhaba herkese sayfanız valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 105

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link