Beyni “hacklemek”/bir toplumu/kişiyi kontrol etmek için kullanılan gelişmiş yöntemler ve taktikler hakkında daha fazla bilgisi olan var mı?

Eminim sonsuza kadar bunun üzerinde çalışan bilim adamları ve psikologlar olmuştur, bilgi birikimi çok büyük olmalı, belki bakımlı da olsa – kamuoyundan herhangi bir bilgi var mı?

hegelci diyalektik/reklam stratejileri vb. hakkında şeyler gördüm ve son zamanlarda ortalıkta dolaşan başka bir 20 dakikalık video, alana daha derin bir dalış yapmayı umuyordu

şimdiden teşekkürler

25 Comments

1. Bu konu : ” Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 358

2. Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

3. selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, şukuladım

4. Tunceli dan kimler var. Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , Emine – 170

5. Isparta merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi valla iyi, teşekkürler 14-08-2021 05:57:23

6. Sinop dan kimler var. Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? . Merhaba herkese siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , emin – 417

7. Bu konu : ” Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, sağolun , gaye – 242

8. Aksaray dan kimler var. Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? . Merhabalar sayfan gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 206

9. Adıyaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-08-2021 19:44:16

10. Bu konu : ” Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 115

11. Bu konu : ” Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 492

12. Sakarya dan kimler var. Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 368

13. Bu konu : ” Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha çok güzel, saolun , Aylin – 242

14. Karaman dan kimler var. Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 127

15. Merhabalar sayfanız inan ki çok iyi, face de paylaştım

16. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Adıyaman dan kimler var. Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? . Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 239

18. Ardahan dan kimler var. Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? . Merhabalar sayfan vallaha dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 320

19. Ağrı merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2021 18:15:45

20. Bu konu : ” Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 32

21. Bu konu : ” Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 499

22. Bu konu : ” Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun , hatice – 408

23. Iğdır dan kimler var. Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? . selamun aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 325

24. Bu konu : ” Sosyal manipülasyon/beyin yıkama teknikleri hakkında ileri düzey bilgi? ” çok güzel. Merhaba siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 344

Write A Comment