Kategoriler
Genel

Sosyal Medya egolarımız için korkunç.

Facebook ve sosyal medya sadece bakış açılarınızda doğrulama sağlayan insanları toplamanızı sağlarken aynı zamanda sizi kabul etmeyen veya onaylamayanları aynı zamanda dağıtılabilir kılar.

Bir anlaşmazlık ve onları sonsuzluk için algoritmanızdan engelleyebilirsiniz. Bize anlaşmazlıklar, konuşmalar ve dostane tartışmalar üzerinde yanlış kontrol vererek egomuzu dolduran üretilmiş duygusal bir yanıt seçeneği sunuyoruz. Her zaman doğru olduğunu düşünmek, sizinle aynı fikirde olmayanları taklit edebileceğiniz için tehlikelidir.

Şimdi bir gün çok hızlı bir şekilde kapandık, görüşlerim konusunda doğru olmayabilirim, ama engellenip kapanmaktan ziyade fikriniz, gerçeğiniz veya / ve varsayımsal görüşlerinizle eğitim almayı tercih ederim.

5 yıl önce Bernie hayranıydım. Görüşüm nedeniyle sosyal medyaya tonlarca katılım oldu – Trumps politikalarını ve basın toplantılarını izlemeye başladığım an (ana akım medyanın dışında) Ondan neden nefret ettiğimi sorgulamaya başladım? Beni destekleyen aynı insanlar, düşüncelerim genişlediğinde durdu, daha fazla düşündürdüm ama nişanım düştü ve insanlar benden nefret etmeye ve ne kadar aptal ve eğitimsiz olduğumu açıkça ifade etmeye başladılar.

beğenileri ve paylaşımları hundrends olan birini gördüğünüzde …. izleyicilerini egolarına uydurmak için zaman harcadıklarını unutmayın.

dürüst tartışmalar ve saygı duyulan bakış açıları geçti.

“Sosyal Medya egolarımız için korkunç.” için 30 yanıt

Nevşehir merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-05-2020 14:26:41

Bursa merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-05-2020 17:50:35

Tekirdağ merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, şukuladım 07-05-2020 23:27:06

Kayseri merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 11-05-2020 11:44:10

Kocaeli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, face de paylaştım 13-05-2020 01:24:34

Ordu merkezden ben ziya. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:16:30

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 09:39:48

Yozgat merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:39:53

Bursa merkezden ben gaye. Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:39:56

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 09:40:02

Elazığ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:40:05

Tunceli merkezden ben gaye. Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-05-2020 21:03:59

Adana merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 21-05-2020 19:32:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir