Sosyal medya, radikalleşmiş, izole edilmiş ve içten savaşan gruplar yaratmayı amaçlıyordu

Sosyal medyada gördükleriniz, aşırı balon oluşumu ve bunun sonuçları tesadüfi değil.

Artık kimse gerçek hayatta etkileşime giremez veya arkadaş edinemez. Bunun yerine insanlar depresyonda, yalnız ve bir şekilde hayatlarında anlam arıyorlar. Bu genellikle bazı niş bir nedenin veya alt kültürün aşırı hevesle takip edilmesiyle gelir. SJW, anti-SJW, ANTIFA, MAGA bros hepsi aynı fenomenin parçası.

İnsanlar sadece arkadaş edinme ve insanlarla tanışma becerilerini ve bununla birlikte birbirlerine ve diğerine şefkat duyma yeteneğini kaybeder. Bunun yerine, sosyal becerileri çok az olan ya da hiç olmayan, endişe ve yalnızlıktan etkilenmiş, kendilerini bir nedene bağlamak için çaresiz kalmış bireyler var. Birbirimizi önemsemek yerine, şimdi birbirimizle karşı karşıya geliyoruz. TPTB hepsini alırken halkla savaşan insanlar.

Mükemmel bir örnek, Trump’ın son otuz yılda Orta Doğu’da demokrasiyi yaymak için olduğu gibi kendisini tek başına imparator ilan etmesini gerçekten isteyen radikalleşmiş Trumpistlerdir. Bu arada, demokrasinin ideolojik savunucuları olan solun tamamı, 2020 seçimlerindeki yalandan memnun. TPTB’nin temelde bir diktatör kurabildiği noktada, insanların yarısı neşeyle neşelendirirken, diğer yarısı bunu sistem olduğu gibi zımnen kabul ediyor.

Şimdi şahsen bununla iyiyim çünkü demokrasi olan saçmalık kaçınılmaz sona ulaşmalı. Asıl önemli olan, herkesin hayatta anlamlı olan her şeyden nasıl soyulduğudur. Hayatı başlangıçta eğlenceli hale getirmek için, ancak kısa süre sonra sadece Cesur Yeni Dünya’ya tahammül edilebilir hale getirmek için sonuç ve madde bağımlılığı / bağımlılığı dışında hiçbir şey kalmadı.

“Sosyal medya, radikalleşmiş, izole edilmiş ve içten savaşan gruplar yaratmayı amaçlıyordu” üzerine 11 yorum

1. Çorum dan kimler var. Sosyal medya, radikalleşmiş, izole edilmiş ve içten savaşan gruplar yaratmayı amaçlıyordu . Slm sayfanız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 498

2. Bu konu : ” Sosyal medya, radikalleşmiş, izole edilmiş ve içten savaşan gruplar yaratmayı amaçlıyordu ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 404

3. Bu konu : ” Sosyal medya, radikalleşmiş, izole edilmiş ve içten savaşan gruplar yaratmayı amaçlıyordu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 266

4. Bu konu : ” Sosyal medya, radikalleşmiş, izole edilmiş ve içten savaşan gruplar yaratmayı amaçlıyordu ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 211

5. Bu konu : ” Sosyal medya, radikalleşmiş, izole edilmiş ve içten savaşan gruplar yaratmayı amaçlıyordu ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 138

6. Sinop merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 05:44:33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link