Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet

Sosyal medyanın, özellikle de reddit’in gizli amacı, kamuoyunda yayın için onaylananları kontrol eden aynı derin devlet / büyük teknoloji operatörleri tarafından kamusal tartışma için önceden onaylanmamış bilgi ve fikirlerin paylaşılmasını ve tartışılmasını bastırmaktır. ana akım medya. Reddit moderatörlerinin çoğunun bu sansür rejimine açıkça taraf olmaları gerçeği, konuya duydukları coşkudan dolayı sadece rastgele redditörler olmadıklarının kanıtıdır. Onlar ya reddit’in ya da NSA’nın ya da her ikisinin de çalışanları ve iyi insanlar değiller. Niyetleri kötüdür, bu yüzden gerçekte kimin için çalıştıklarını asla açıklamazlar.

This Post Has 29 Comments

1. Aylin

Bu konu : ” Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet ” çok güzel. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 151

2. Hasan

Trabzon dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 464

3. banu

Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

4. memo

Kayseri merkezden ben memo. Mrb web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 27-01-2021 11:29:58

5. ali

Düzce merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-01-2021 11:34:08

6. memo

Bilecik merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 27-01-2021 11:43:22

7. Aylin

Bu konu : ” Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, şukuladım , Aylin – 467

8. ali

Erzurum dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ali – 103

9. Anonim

Burdur dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 55

10. Hasan

Aksaray merkezden ben Hasan. Selam sayfan inanki hayran edici, sağolun 27-01-2021 11:57:31

11. gaye

Bu konu : ” Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 86

12. memo

Malatya merkezden ben memo. Selamlar sayfa gerçekten güzel, teraziye tıkladım 27-01-2021 12:01:16

13. ali

Samsun dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Mrb siten gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 263

14. ahmet

Hatay dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 1

15. elif yılmaz

Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler

16. Gürbüz

Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım

17. mehmet

Siirt dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Selam herkese web siteniz gerçekten hayran edici, saolun , mehmet – 280

18. Hasan

Bartın merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın harbiden iyi, teşekkürler 27-01-2021 12:04:53

19. Hasan

Karaman merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-01-2021 04:56:48

20. gaye

Bu konu : ” Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım , gaye – 88

21. doruk

Bu konu : ” Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 161

22. memo

Ankara merkezden ben memo. Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-02-2021 05:53:12

23. Emine

Şanlıurfa dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 368

24. doruk

Gaziantep dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Mrb paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 158

25. ziya

Artvin dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun , ziya – 212

26. ali

Osmaniye dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Merhaba siteniz vallaha güzel, tebrikler , ali – 192

27. banu

Sakarya dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Merhabalar web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 370

28. elif yılmaz

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım cidden çok iyi, saolun 05-04-2021 10:40:36

29. ali

Mersin dan kimler var. Sosyal Medya, Sansür ve Derin Devlet . Slm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 255

Bir cevap yazın