Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar?

SS: Sosyal medyanın grupları, gönderileri ve tweetleri “yanlış bilgilendirme” olarak kabul edilen herhangi bir şey için kaldırdığını görüyorum. Öyle görünüyor ki, tüm dinler sonsuz bir varlığa veya büyüye bazı inançlara dayandığından, insanları yaşam hakkında yanılttığı için tehlikeli olarak kabul edilebilir.

Demek istediğim, “uzmanlar” ve bilim adamları Tanrı’nın gerçek olduğunu doğruladılar ve ben onu özledim?

Bu şirketler aslında büyük komplo teorileri ve hareketleri konusunda endişeliyse, din bu odadaki bir fil gibi görünüyor. Yanlış bilgileri kaldıran sosyal medya şirketlerinden hoşlanan insanlara, dini paylaşımların da neden kaldırılmasını istemediklerini sorduğumda genellikle öfkeli tepkiler alıyorum.

“Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar?” üzerine 11 yorum

1. Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-09-2020 02:52:11

2. Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 10:15:53

3. Bu konu : ” Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 183

4. Rize dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, tebrikler , Emine – 228

Yorum yapın