Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar?

SS: Sosyal medyanın grupları, gönderileri ve tweetleri “yanlış bilgilendirme” olarak kabul edilen herhangi bir şey için kaldırdığını görüyorum. Öyle görünüyor ki, tüm dinler sonsuz bir varlığa veya büyüye bazı inançlara dayandığından, insanları yaşam hakkında yanılttığı için tehlikeli olarak kabul edilebilir.

Demek istediğim, “uzmanlar” ve bilim adamları Tanrı’nın gerçek olduğunu doğruladılar ve ben onu özledim?

Bu şirketler aslında büyük komplo teorileri ve hareketleri konusunda endişeliyse, din bu odadaki bir fil gibi görünüyor. Yanlış bilgileri kaldıran sosyal medya şirketlerinden hoşlanan insanlara, dini paylaşımların da neden kaldırılmasını istemediklerini sorduğumda genellikle öfkeli tepkiler alıyorum.

“Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar?” üzerine 38 yorum

1. Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-09-2020 02:52:11

2. Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 10:15:53

3. Bu konu : ” Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 183

4. Rize dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . merhaba arkadaşlar web siten cidden güzel, tebrikler , Emine – 228

5. Bu konu : ” Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , – 351

6. Çankırı merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-11-2020 06:09:09

7. Gaziantep dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, twitter da paylaştım , emin – 193

8. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, sağolun 20-11-2020 21:06:55

9. Rize dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . Merhabalar sayfanız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 208

10. Nevşehir dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . Merhaba paylaşımın harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 378

11. Sivas merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-12-2020 12:39:36

12. Rize dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . Selam herkese paylaşım cidden mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 181

13. Mersin dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 408

14. Niğde dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . Selamlar sayfa yeminle çok güzel, sağolun , banu – 217

15. Elazığ dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, saolun , doruk – 353

16. Çankırı dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 84

17. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 07:43:51

18. Bu konu : ” Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran edici, saolun , Gürbüz – 168

19. Balıkesir dan kimler var. Sosyal medya şirketleri “yanlış bilgi” olarak nitelendirilen herhangi bir şeyi kaldırabiliyorsa, neden tüm dini grupları ve din hakkındaki paylaşımları kaldırmıyorlar? . Selam herkese web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , ahmet – 440

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link