Sosyal medya olarak yalnızca YouTube ve Instagram’a sahibim ve her ikisi de bir güncelleme olduğunu varsaydığımı yeniden indirmeye başladı. Asla güncelleme başlatmam. Biri eşyalarını karıştırdı mı? Instagram’ın hizmet şartlarını yeni güncellediğini ve konuşmayı da kısıtladığını fark ettim. Geri sayım başlasın

Author

26 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . Slm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 6

2. Malatya merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-11-2020 07:20:48

3. Selamlar sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 198

5. Aydın merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım 02-12-2020 18:04:32

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . Merhabalar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 291

7. Slm web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, teşekkürler

9. Uşak dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . Merhaba web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 263

10. Bartın dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 167

11. Bu konu : ” Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 82

12. Mardin dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . Merhaba herkese sayfan harbiden çok iyi, teşekkürler , ahmet – 389

13. Bu konu : ” Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 173

14. Adıyaman dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . Slm siten ciddiyim çok iyi, saolun , banu – 452

15. Bu konu : ” Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor ” çok güzel. Selam paylaşımın valla dikkat çekici, saolun , Hasan – 317

16. Manisa merkezden ben emin. Selam sayfa inan ki çok güzel, saolun 05-01-2021 01:16:14

17. Merhabalar siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

18. Uşak dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . Mrb web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 108

19. Bitlis dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 486

20. Diyarbakır merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa yeminle iyi, sağolun 23-01-2021 01:03:42

21. Amasya dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . Selamlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 154

22. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

23. Ordu merkezden ben memo. Slm siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 26-01-2021 19:42:30

24. Selam paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

25. Artvin dan kimler var. Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor . Selam herkese siteniz inanılmaz iyi, tebrikler , memo – 430

26. Bu konu : ” Sosyal medya uygulamaları kendilerini sıfırlıyor ” çok güzel. Selam herkese web siten valla mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 68

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link