Silahlı kuvvetlere katılmaya hiç ilgi göstermedim, ancak son birkaç gün içinde ordu / hava kuvvetleri / donanma reklamlarını fark ettim.

Beni biraz sinirlendiriyor.

Algoritmamın silahlı kuvvetlere katılmak istediğimi varsaydığını merak ediyorum.

Bu mu yoksa …?

Belki bir savaş patlak veriyor ve askere alma reklamları beklentiyle dolaşıyor.

Bunu başka kimse fark etti mi?

Eğer yapmadıysanız, lütfen bundan bahsedin.

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 215

2. Kütahya dan kimler var. Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, sağolun , Emine – 348

3. Bu konu : ” Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 206

4. Bu konu : ” Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 226

5. Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bitlis merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 01-02-2021 03:40:17

7. selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

8. Batman dan kimler var. Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, face de paylaştım , Hasan – 364

9. Merhaba paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım

10. Gaziantep dan kimler var. Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? . Selamlar web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 280

11. Bu konu : ” Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 344

12. Bu konu : ” Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 355

13. Bu konu : ” Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 38

14. Bolu merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 14-03-2021 03:30:24

15. Balıkesir dan kimler var. Sosyal medyada daha fazla silahlı kuvvet ihtiyacı reklamı gören oldu mu? . Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , – 433

16. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Sakarya merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-04-2021 20:18:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link