Kategoriler
Genel

Sosyal medyadan mola verdim, depresyona girdim, geri döndüm ve aniden iyi hissediyorum?

17 yaşındayım, pratik olarak ön teknoloji ve son teknoloji çağları arasında doğdum. Bu yüzden çocukluğumun adil bir miktarını alet kullanmadan geçirdim ve 9 yaşında gerçekten buna girdim. Bu yüzden teknoloji, sosyal medya, Faceb ** k, sonra Instag ile büyüdümm ve tüm bu şeyler. Sosyal medyayı gerçekten sevmiyorum. Dürüst olmak gerekirse yalnız kalmayı tercih ediyorum ve genellikle mesajlarıma / çağrılarıma cevap vermiyorum ve çok fazla “arkadaş” kaybettim. Hayatımda kalan az insan hala burada çünkü kendimi olabildiğince çabuk cevaplandırıyorum çünkü onları biraz önemsiyorum ve tamamen yalnızlıktan korkuyorum. BURADA GERÇEK SORUN BAŞLIYOR: Sosyal medya olmadan depresyona giriyorum. Instagr’da gerçekten aktiftimBir süre önce ve ben biraz ama çok popüler değilim. 1.3k takipçim var ama çoğu bot. Ve evet, aktiftim, hikayeler, fotoğraflar vb. Yolladım. Ama sonra böyle bir hayatı sevmediğime karar verdim ve ara vermek istedim. 2019 yazını her şeyden çıkardım ve elbette iyi olup olmadığımı soran birçok endişe mesajı aldım ama kimseye cevap vermedim. Sonbaharda sadece bazı mesajlara göz atmaya ve yanıtlamaya geri döndüm, ancak hepsine değil, şimdi Instagram’da tekrar tamamen etkileşime geçtim. Ve mola verdiğimden beri gerçekten depresyonda ve aşağıdayım ve iyi değilim. Ama tekrar yayınlamaya başladığımdan bu yana geçen 5 gün inanılmazdı. Kendimi mutlu ve kendinden emin hissettim. İnsanlar bana iyi davranıyor ve çok şükür ki şişman olsam bile sık sık zorbalığa maruz kalmıyorum. Ve evet, bu yüzden içerik hissediyorum ama bu bir tür “ilaç” değil mi?

“Sosyal medyadan mola verdim, depresyona girdim, geri döndüm ve aniden iyi hissediyorum?” için 18 yanıt

Çorum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım 09-04-2020 00:47:07

Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhabalar siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 22-04-2020 16:10:44

Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-04-2020 18:03:11

Malatya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, sağolun 21-05-2020 08:20:49

Aksaray merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım 29-05-2020 10:20:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir