Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünya düzenini getirmek için çalışıyor ve aşı tereddütleriyle aşıların sizin için iyi olduğu anlatısına aykırı olan her şeyi sansürliyor. Google polis devleti tekeli ve sosyal medya sansürü berbat.

r/komplo - Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünya düzenini getirmek için çalışıyor ve aşıların sizin için iyi olduğu anlatısına aykırı olan her şeyi aşı tereddütleriyle sansürliyor

Author

34 Comments

1. Amasya merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım 06-07-2021 12:25:45

2. Zonguldak dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 78

3. Erzurum dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 174

4. Gürbüz Reply

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 06-07-2021 12:33:46

5. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Selam siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 354

6. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 14:55:00

7. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Bingöl merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 06-07-2021 17:51:30

9. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 292

10. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, sağolun , ali – 133

11. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Selamlar siten valla çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 386

12. Samsun merkezden ben Hasan. Slm siten inan ki güzel, teraziye tıkladım 09-07-2021 17:55:44

13. Trabzon merkezden ben Hasan. Selam herkese siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 14:57:17

14. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 241

16. Aydın dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Merhabalar web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , gaye – 145

17. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 435

18. Tokat dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Selam herkese web siten harbiden hayran edici, şukuladım , ali – 439

19. Amasya dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Merhaba siten cidden hayran bıraktı, şukuladım , banu – 284

20. Isparta dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 220

21. Erzurum dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 340

22. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 224

23. Gaziantep merkezden ben gaye. Selamlar web siten vallaha mükemmel, sağolun 04-08-2021 06:01:03

24. Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-08-2021 00:32:10

25. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, teşekkürler , ali – 316

26. Kars dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 307

27. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun , emin – 488

28. Isparta dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Slm paylaşım ciddiyim hayran edici, tebrikler , banu – 460

29. Sinop dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi iyi, tebrikler , ziya – 169

30. Kahramanmaraş dan kimler var. Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor . Merhaba web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 335

31. Bu konu : ” Sosyal medyanın büyük teknoloji devleri Youtube, Facebook ve Twitter, hepsi yeni dünyayı getirmek için çalışıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 153

32. Afyon merkezden ben ahmet. Selam herkese siten süper ötesi iyi, saolun 09-09-2021 11:58:17

Write A Comment