Sosyal olarak kabul edilemez bir teori veya fikri nasıl araştırırsınız?

Düzenleme: Açıklığa kavuşturmak gerekirse, ben bir Holokost inkarcısı değilim ve bu yazının bununla hiçbir ilgisi yok.

Tarihimizdeki belirli bir şey hakkında neye inanmam gerektiğinden emin olmadığım bir noktaya geldim ama nasıl devam edeceğime dair bir kayıp yaşıyorum.

Sadece tartışma yönüne doğru yönelmek bile ırkçı veya antisemitik olarak görülebilir, ki ben hiç de öyle değilim.

Çeşitli arama motorlarını kullanırken hiç şansım olmadı, anahtar kelimeler çok sık kullanılıyor (veya araştırma konusunda yeterince iyi değilim).

Doğası gereği herhangi bir denizaltında açılmasından korkuyorum.

Yasaklanma, teşhis edilme veya zorbalığa uğrama korkusu olmadan bu konuda geri bildirim alabileceğim bir yer var mı?

Tek yapmak istediğim bazı sorular sormak, başkalarının düşüncelerini duymak ve muhtemelen aleyhine ya da onun için kanıt toplamak. Ya da sadece bazı akıllı insanların bunu unutmam için bana yeterli sebep vermesini sağlayın.

Ne yapabilirim?

… Benjilator tarafından gönderildi
[comments]

“Sosyal olarak kabul edilemez bir teori veya fikri nasıl araştırırsınız?” üzerine 6 yorum

1. Burdur merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, teşekkürler 03-10-2020 11:00:38

2. Adıyaman merkezden ben Aylin. Selam web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 03-10-2020 19:29:02

3. Nevşehir dan kimler var. Sosyal olarak kabul edilemez bir teori veya fikri nasıl araştırırsınız? . Merhaba web siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , ziya – 92

4. Samsun merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-10-2020 13:52:34

5. Bu konu : ” Sosyal olarak kabul edilemez bir teori veya fikri nasıl araştırırsınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 36

Yorum yapın