Sosyopata ne olduğunu biliyorum

Dayanamayan bir google çalışanı tarafından kıçını tekmeledi ve hastaneye yolladı. Şu anda tedavi görüyor ama sanırım doktorlarla da dalga geçiyor, bu yüzden bakıcılarınıza orta parmağınızı vermeyi ve onlara tehditkar bir şekilde sırıtarak onlara takılmayı sevdiğiniz zaman tedavi görmek zor olacak.

Son 2 gözetmen de ona fiziksel olarak saldırdı. sosyopat gözlerinin içine bakacak, stresli bir süpervizörün ses klibini kaydedecek ve süpervizör gelip süpervizör “benimle dalga geçiyor musun” diyene kadar ses düğmesine dokunacak. ve sonra sosyopat onun gözüne bakar ve tekrar düğmeye bastığında, süpervizör öfkelendiğinde ve ona sallanmak üzereyken, sosyopat “OK HAYIR ÜZGÜNÜM” der ve süpervizör durur. yumruğu titriyor ama kendini kontrol ediyor. sonra süpervizör uzaklaşırken sosyopat ses tahtasına tekrar basar ve süpervizöre gülümser ve süpervizör ona koşar ve ona sallanır, bum bilinçsizce yere düşer. diğer çalışanlar “oh hayır burada ne oldu!: O :)” gibi ve ya dün gece ofisin sonuydu |

Bu denetçiler büyük adamlar, sosyopat küçük bir 5’6 erkek çocuk. esasen fedailarla uğraştığınızda ne olacağını biliyorsunuz

“Sosyopata ne olduğunu biliyorum” üzerine 9 yorum

1. İzmir merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 18-09-2020 21:41:37

2. Nevşehir merkezden ben banu. Slm sayfanız yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 19-09-2020 00:25:29

3. Bartın merkezden ben ziya. Selam herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 09:19:08

Yorum yapın