Author

15 Comments

1. Bursa dan kimler var. South Korean President says she is a puppet for a secret cult… WTF . Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 252

2. Bu konu : ” South Korean President says she is a puppet for a secret cult… WTF ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 352

3. Bu konu : ” South Korean President says she is a puppet for a secret cult… WTF ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 248

4. Bolu merkezden ben Aylin. Selam sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 15-04-2021 14:57:56

5. Hakkari dan kimler var. South Korean President says she is a puppet for a secret cult… WTF . selamun aleyküm siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , banu – 176

6. Düzce merkezden ben Hasan. Mrb siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 15-04-2021 14:58:06

7. Aksaray merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız süper ötesi iyi, şukuladım 15-04-2021 14:58:12

8. Van merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-04-2021 15:06:16

9. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-04-2021 15:43:42

10. Artvin dan kimler var. South Korean President says she is a puppet for a secret cult… WTF . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 70

11. Bu konu : ” South Korean President says she is a puppet for a secret cult… WTF ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 96

12. Bu konu : ” South Korean President says she is a puppet for a secret cult… WTF ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 236

13. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-04-2021 14:43:44

14. Gaziantep dan kimler var. South Korean President says she is a puppet for a secret cult… WTF . Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 496

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link