Başka bir denizaltıda u/ungar808197 ile karşılaştım ve o, bir anlatıyı yaymak için para alan ve Amerikalı gibi davranan birinin göz kamaştırıcı bir örneği. Amerika’da yaşıyorsanız ve ana dil olarak İngilizce konuşuyorsanız, onun buradan olmadığı hemen anlaşılmalıdır.

Bu denizaltıda çokça “bot” olarak anılan biri olarak, bu gerçek bir şilin iyi bir örneğidir.

24 Comments

1. Trabzon merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 31-07-2021 22:25:14

2. Bu konu : ” Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 129

3. Erzurum merkezden ben memo. Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun 31-07-2021 23:06:13

4. Edirne merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, tebrikler 01-08-2021 02:04:47

5. Bu konu : ” Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 156

6. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

7. Merhaba paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun 03-08-2021 05:34:27

9. Bayburt dan kimler var. Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. . Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 165

10. Bu konu : ” Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 481

11. Bu konu : ” Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım , – 91

12. Nevşehir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-08-2021 23:04:30

13. Bu konu : ” Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 445

14. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

15. Ağrı dan kimler var. Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. . Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 383

16. Denizli merkezden ben ali. Mrb paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:56:37

17. Van dan kimler var. Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 355

18. Bu konu : ” Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 273

19. Bayburt dan kimler var. Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. . Merhaba bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 123

20. Konya dan kimler var. Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. . Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 3

21. Bu konu : ” Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 312

22. Bu konu : ” Söylediklerini beğenseniz bile, dezenformasyon yaymak için para ödenen insanlardan bıkmayın. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, face de paylaştım , hatice – 312

Write A Comment