Kategoriler
Genel

Söylemekten nefret ediyorum, ama çoğumuz insanların evde kalmaktan ve “bizim yeni normalimizden” rahatsız olacağını tahmin ettik. Artık birçok insanın artık umursamadığını görebilirsiniz. Kimsenin “kurallara” uymadığı protestoları görebilirsiniz. Düzenli insanların umursamadıklarını ve vazgeçmediklerini görebilirsiniz. Şiddeti de tahmin ettik

Bu alt grubun üyeleri olarak, kilitlenmelerin ilk gerçekleştiğini hatırlıyorum, çoğumuz insanların bıkıp şiddete başlayacağını, protestolara başlayacağını, savaşmaya başlayacağını vb. o zaman.

Bu gençlerin birçoğunu isyan ettiklerini görebilirsiniz çünkü yaz için iş fırsatları yok, eğitimleri artık belirsiz ve sorularla dolu, şimdi harekete geçiyorlar ve isyan ediyorlar çünkü artık hayatlarını umursamıyorlar çünkü MSM ve sosyal medyaya göre gelecek umutsuz görünüyor.

İnsanlar neden protesto ettiklerini tam olarak ifade edeceklerini bilmeyebilirler, ancak aşağılık, çok daha büyük bir şey yapan pislik polisinden çok daha büyüktür. Hepimiz kırılmış evleri, intiharları, iflasları vb. Tahmin ettik ve şimdi bunun küresel olarak gerçekleştiğini görüyoruz.

“Söylemekten nefret ediyorum, ama çoğumuz insanların evde kalmaktan ve “bizim yeni normalimizden” rahatsız olacağını tahmin ettik. Artık birçok insanın artık umursamadığını görebilirsiniz. Kimsenin “kurallara” uymadığı protestoları görebilirsiniz. Düzenli insanların umursamadıklarını ve vazgeçmediklerini görebilirsiniz. Şiddeti de tahmin ettik” için 8 yanıt

Zonguldak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım 06-06-2020 16:00:14

Isparta merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-06-2020 16:38:51

Tekirdağ merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa inanki hayran edici, tebrikler 06-06-2020 20:42:44

Hakkari merkezden ben banu. Slm web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım 09-06-2020 12:40:14

Yalova merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 27-06-2020 12:36:33

Çorum merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, şukuladım 01-07-2020 13:20:27

Kayseri merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-07-2020 00:44:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir