Vay be. 5k ek oyunda Jim Watkins’in Q olduğunu gören var mı? O değil. Peki ya MSM’nin muazzam antiQ baskısı … Burada Q okuyucusu olarak poz veren ve “austin steinbart” ın Q olduğunu söyleyen insanları gördüm …

Bayanlar ve Baylar. BURY Q anon için organize bir çaba var.

Pizzagate’in bu kadar büyüdüğünü hatırlayın, pizza dükkanına yerleştirilmiş bir silahlı adam gönderildi. Neden? Tüm tartışmayı bitirmek için.

İşe yaradı mı? Lanet olsun, insanlar hala Pizzagate’i biliyor.

Aynı şey burada da oluyor. MSM her şey için Qanon’u bağlamaya / suçlamaya çalışıyor.

Evet Q damla okudum, Hayır kabul edip etmemek umurumda değil.

Ancak kesin olan bir şey var: Ana akım medyanın üst düzey yöneticilerinin yaptığı bu büyük AntiQ saldırısı, muhtemelen bir Q okuyucunun suçlandığı yanlış bir bayrakla sonuçlanacak. Gömülmek için çok uzak ve geniş bir yol.

Bu nedenle, medya bir şeyi gömülemediğinde, onu gözden düşürmeye çalışıyorlar.

Q ile ilgili bu moda kelimeleri izleyin. Onları fark ettiğinizde, kalıbı fark edeceksiniz. “LARP”, “hillary değildi tutuklandı”, “koz kurtarıcı değil”, “koz pedodur Q pedodur”, “alt sağ” vb. Ect.

Liste uzayıp gidiyor. Burada gerçek Q takipçileri var (onları gördüm) ve isimlendirebileceğiniz her lanet platformda. Milyonlarca biz.

Suçumuz? Karşılaştığımız araştırma ve gerçeği paylaşmak.

Cezamız mı? Bir LARP’a aşık olan deliler olarak iftira atıl, küçümsen ve dışlan.

Kendinize sorun … Bir LARP en son ne zaman bu kadar büyük bir ölçeğe ulaştı? Başkan bunu kınamadı. Bütün dünyanın en az DUYUSU var. TPTB’nin kontrolü dışındadır.

Ve yazımı tamamlamak için … Tüm zamanların en sevdiğim Q damlalarından birini ekleyeceğim (sadece titreme ve itirazları kızdırmak için.)

Barış ve sevgi.

“Ç Ağu 2020 – 10:14:09

Kendinize çok basit bir soru sorun – Neden her şey: ‘Q’ sansürleniyor, yasaklanıyor ve saldırıya uğruyor? Ne zaman cephane harcarsın [resources]? Q “

Author

73 Comments

1. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım cidden mükemmel, twitter da paylaştım 01-09-2020 00:26:55

2. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun 04-09-2020 13:09:25

3. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Malatya merkezden ben mehmet. Mrb sayfan vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 12-09-2020 18:16:43

5. Adana merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-09-2020 19:06:58

6. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Sinop merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:20:37

8. Van merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 03:00:37

9. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız vallaha çok iyi, face de paylaştım 19-10-2020 05:30:45

11. Zonguldak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-10-2020 22:47:40

12. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun 22-10-2020 21:37:11

13. İstanbul merkezden ben . Slm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 08-11-2020 13:07:39

14. Elazığ dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . Slm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 84

15. Aydın merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, sağolun 12-11-2020 08:53:16

16. Aydın merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım 12-11-2020 09:32:26

17. Selamlar sayfa harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

18. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler 12-11-2020 23:08:44

19. elif yılmaz Reply

Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, saolun

20. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, şukuladım

21. Adana merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:16:09

22. Hakkari dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . Merhabalar web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , ahmet – 185

23. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Selam sayfa cidden dikkat çekici, saolun , mehmet – 399

24. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Merhabalar siten cidden güzel, saolun , banu – 336

25. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 06-12-2020 04:59:34

26. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Slm siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 500

27. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 181

28. İzmir dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 151

29. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

30. Sinop merkezden ben memo. Mrb sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 16-12-2020 22:24:12

31. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

32. Osmaniye dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . Slm sayfa gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 491

33. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 64

34. Edirne dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . selam arkadaşlar siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 409

35. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

36. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam siteniz yeminle güzel, saolun 02-01-2021 10:15:08

37. Selam web siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler

38. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 294

39. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım , Gürbüz – 408

40. Merhaba siteniz valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

41. Van dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . selamun aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 36

42. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 244

43. Sivas dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 190

44. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım

45. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 1

46. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 204

47. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , gaye – 440

48. Osmaniye dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 119

49. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 194

50. Bingöl dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 170

51. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

52. Şanlıurfa dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 290

53. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 427

54. Bursa dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 174

55. Ardahan dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, saolun , Aylin – 432

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 11

57. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selam sayfan süper ötesi çok güzel, tebrikler 11-03-2021 13:41:29

58. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2021 03:20:39

59. Manisa dan kimler var. Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK . Selamın aleyküm paylaşım cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 173

60. Muş merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım inanki mükemmel, şukuladım 11-04-2021 05:42:47

61. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 211

62. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , gaye – 143

63. Selam bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

64. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

65. Bu konu : ” Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 64

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link