Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK

Vay be. 5k ek oyunda Jim Watkins’in Q olduğunu gören var mı? O değil. Peki ya MSM’nin muazzam antiQ baskısı … Burada Q okuyucusu olarak poz veren ve “austin steinbart” ın Q olduğunu söyleyen insanları gördüm …

Bayanlar ve Baylar. BURY Q anon için organize bir çaba var.

Pizzagate’in bu kadar büyüdüğünü hatırlayın, pizza dükkanına yerleştirilmiş bir silahlı adam gönderildi. Neden? Tüm tartışmayı bitirmek için.

İşe yaradı mı? Lanet olsun, insanlar hala Pizzagate’i biliyor.

Aynı şey burada da oluyor. MSM her şey için Qanon’u bağlamaya / suçlamaya çalışıyor.

Evet Q damla okudum, Hayır kabul edip etmemek umurumda değil.

Ancak kesin olan bir şey var: Ana akım medyanın üst düzey yöneticilerinin yaptığı bu büyük AntiQ saldırısı, muhtemelen bir Q okuyucunun suçlandığı yanlış bir bayrakla sonuçlanacak. Gömülmek için çok uzak ve geniş bir yol.

Bu nedenle, medya bir şeyi gömülemediğinde, onu gözden düşürmeye çalışıyorlar.

Q ile ilgili bu moda kelimeleri izleyin. Onları fark ettiğinizde, kalıbı fark edeceksiniz. “LARP”, “hillary değildi tutuklandı”, “koz kurtarıcı değil”, “koz pedodur Q pedodur”, “alt sağ” vb. Ect.

Liste uzayıp gidiyor. Burada gerçek Q takipçileri var (onları gördüm) ve isimlendirebileceğiniz her lanet platformda. Milyonlarca biz.

Suçumuz? Karşılaştığımız araştırma ve gerçeği paylaşmak.

Cezamız mı? Bir LARP’a aşık olan deliler olarak iftira atıl, küçümsen ve dışlan.

Kendinize sorun … Bir LARP en son ne zaman bu kadar büyük bir ölçeğe ulaştı? Başkan bunu kınamadı. Bütün dünyanın en az DUYUSU var. TPTB’nin kontrolü dışındadır.

Ve yazımı tamamlamak için … Tüm zamanların en sevdiğim Q damlalarından birini ekleyeceğim (sadece titreme ve itirazları kızdırmak için.)

Barış ve sevgi.

“Ç Ağu 2020 – 10:14:09

Kendinize çok basit bir soru sorun – Neden her şey: ‘Q’ sansürleniyor, yasaklanıyor ve saldırıya uğruyor? Ne zaman cephane harcarsın [resources]? Q “

“Sözlerimi İşaretle: Bir Q okuyucusunda yanlış bir bayrak KANATILACAK” üzerine 11 yorum

1. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım cidden mükemmel, twitter da paylaştım 01-09-2020 00:26:55

2. Adana merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-09-2020 19:06:58

3. Sinop merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:20:37

4. Van merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 03:00:37

5. Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız vallaha çok iyi, face de paylaştım 19-10-2020 05:30:45

6. Zonguldak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-10-2020 22:47:40

Yorum yapın