Sanırım 6 ay önce başladı .. belki daha sonra. Televizyonu her açtığımda kablonun otomatik olarak “Spectrum Cable News kanalında” olduğunu fark ettim, artık TV endüstrisinin nasıl çalıştığını tam olarak bilmiyorum, ancak derecelendirmelerin büyük bir rol oynadığını biliyorum (daha fazla görüntülenme daha iyi derecelendirmeye eşittir, ağ için daha fazla para) bu yüzden Spectrum Cable sayıları onların lehine mi büküyor? Eğer öyleyse, bu nasıl yasaldır?

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , mehmet – 328

2. Kayseri dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . Slm web siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım , doruk – 447

3. Sivas dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 316

4. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 498

5. Kırklareli merkezden ben doruk. Slm paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 12-04-2021 23:28:22

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 42

7. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 19-04-2021 09:51:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link