Sanırım 6 ay önce başladı .. belki daha sonra. Televizyonu her açtığımda kablonun otomatik olarak “Spectrum Cable News kanalında” olduğunu fark ettim, artık TV endüstrisinin nasıl çalıştığını tam olarak bilmiyorum, ancak derecelendirmelerin büyük bir rol oynadığını biliyorum (daha fazla görüntülenme daha iyi derecelendirmeye eşittir, ağ için daha fazla para) bu yüzden Spectrum Cable sayıları onların lehine mi büküyor? Eğer öyleyse, bu nasıl yasaldır?

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , mehmet – 328

2. Kayseri dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . Slm web siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım , doruk – 447

3. Sivas dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 316

4. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 498

5. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız valla hayran edici, sağolun

6. Kırklareli merkezden ben doruk. Slm paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 12-04-2021 23:28:22

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 42

8. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 19-04-2021 09:51:24

9. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

10. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 335

11. Tokat dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 106

12. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok güzel, sağolun , gaye – 183

13. Siirt dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . Selamlar paylaşım cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 218

14. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 17-05-2021 03:25:38

15. Selam web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

16. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 258

17. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 59

18. Giresun dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . Mrb paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 488

19. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 442

20. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. Selam siten vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 302

21. Kocaeli dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, şukuladım , doruk – 189

22. Samsun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 23-06-2021 01:52:06

23. Samsun dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . Selam herkese web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 323

24. Zonguldak dan kimler var. Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? . selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 172

25. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 15-07-2021 11:24:30

27. Bu konu : ” Spectrum Cable sayıları uyduruyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , – 88

28. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link