Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı?

Ingo Swann hakkında uzun bir podcast dinledim ve hikayesini dikkate değer derecede inandırıcı ve kanıtlanmış buldum. CIA (Yıldız Geçidi Projesi) için yaptığı çalışmaların bir kısmı kamuya açıklanmış olsa da, o da bilinen herhangi bir devlet kurumuna kadar izlenemeyecek daha gizli faaliyetlerde bulundu.

Otobiyografisi ‘Penetration’da, farkında olmayanlar için Swann, “Mr. Axelrod, ”gözbağıyla gizli bir yere uçtu ve aya uzaktan bakmasının istendiği bir yeraltı sığınağına götürüldü.

Swann’a göre, Bay Axelrod, teşkilatının niteliği ya da kimliğiyle ilgili herhangi bir soruyu yanıtlamayı reddederek son derece gizlidir. Herhangi bir kağıt izini titizlikle önlediler, öyle ki Swann’dan bir gizlilik sözleşmesi imzalamasını bile istemeyeceklerdi. Axelrod ayrıca mevcut ekibin on yıl içinde dağılacağını ve çalışmalarının yeni bir grup tarafından yapılacağını belirtti.

Swann’ın hikayesini eğlendirmeye istekli olanlar için, bu grubun kim olabileceği veya ilgili olabilecekleri projeler hakkında herhangi bir teori var mı? Gizli organizasyonlarla ilgili başka hikayelerle potansiyel olarak çapraz referans yapılabilir mi? Ben çok meraklıyım.

“Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı?” üzerine 13 yorum

1. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 14-10-2020 10:54:46

2. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 373

3. Yalova dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Merhaba siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 217

4. Aydın dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Selamlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 181

5. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 162

6. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 113

7. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 304

8. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, sağolun , banu – 210

9. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 491

10. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 11:19:34

11. Çankırı dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Merhaba paylaşım cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 409

Yorum yapın