Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı?

Ingo Swann hakkında uzun bir podcast dinledim ve hikayesini dikkate değer derecede inandırıcı ve kanıtlanmış buldum. CIA (Yıldız Geçidi Projesi) için yaptığı çalışmaların bir kısmı kamuya açıklanmış olsa da, o da bilinen herhangi bir devlet kurumuna kadar izlenemeyecek daha gizli faaliyetlerde bulundu.

Otobiyografisi ‘Penetration’da, farkında olmayanlar için Swann, “Mr. Axelrod, ”gözbağıyla gizli bir yere uçtu ve aya uzaktan bakmasının istendiği bir yeraltı sığınağına götürüldü.

Swann’a göre, Bay Axelrod, teşkilatının niteliği ya da kimliğiyle ilgili herhangi bir soruyu yanıtlamayı reddederek son derece gizlidir. Herhangi bir kağıt izini titizlikle önlediler, öyle ki Swann’dan bir gizlilik sözleşmesi imzalamasını bile istemeyeceklerdi. Axelrod ayrıca mevcut ekibin on yıl içinde dağılacağını ve çalışmalarının yeni bir grup tarafından yapılacağını belirtti.

Swann’ın hikayesini eğlendirmeye istekli olanlar için, bu grubun kim olabileceği veya ilgili olabilecekleri projeler hakkında herhangi bir teori var mı? Gizli organizasyonlarla ilgili başka hikayelerle potansiyel olarak çapraz referans yapılabilir mi? Ben çok meraklıyım.

“Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı?” üzerine 53 yorum

1. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 14-10-2020 10:54:46

2. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 373

3. Yalova dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Merhaba siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 217

4. Aydın dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Selamlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 181

5. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 162

6. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 113

7. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 304

8. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, sağolun , banu – 210

9. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 491

10. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 11:19:34

11. Çankırı dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Merhaba paylaşım cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 409

12. Artvin dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 270

13. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 68

14. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, şukuladım , ali – 247

15. Kırıkkale dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Merhaba siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 467

16. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Mrb siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 391

17. Antalya dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Slm siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 359

18. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-12-2020 12:36:59

19. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun , Gürbüz – 67

20. Denizli merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:07:16

21. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-12-2020 23:13:35

22. İstanbul dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, saolun , memo – 346

23. Şanlıurfa merkezden ben emin. Slm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-12-2020 18:27:25

24. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 208

25. Bitlis merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 16:00:21

26. Kırşehir merkezden ben banu. Merhaba herkese siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 01:42:57

27. Niğde dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Mrb web siten ciddiyim çok iyi, saolun , ali – 192

28. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 87

29. Bingöl merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 20:09:54

30. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler , ali – 15

31. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 319

32. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler , memo – 498

33. Yozgat dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 399

34. Bilecik dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 30

35. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla iyi, teşekkürler , banu – 386

36. Denizli dan kimler var. Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 52

37. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-02-2021 17:55:37

38. Bu konu : ” Spekülatif soru: Hangi grup Ingo Swann’ı ayda uzaktan izleme deneyleri yapması için sözleşme yaptı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 151

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link