Bu son göç olacaksa. Çabalarımızı hak eden birine vermeliyiz.

Spidrman’ın inşa ettiği şeye gerçekten saygı duyuyorum. Kaç yaşında olduğunu unuttum spidr.today ama bu açık bir forum ve çok kullanışlı bir araç. Hatta aylar önce buraya tekme atardı. Son zamanlarda sitedeki yorumlar bölümü doğru yönde bir destek kullanabilir.

Author

17 Comments

1. Merhaba sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 09-01-2021 08:02:25

3. Gürbüz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Merhaba herkese paylaşım vallaha güzel, şukuladım

5. Artvin merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-01-2021 14:33:54

6. Selamlar web siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Van dan kimler var. spidr.today . merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , memo – 1

8. elif yılmaz Reply

Selam sayfanız inan ki çok güzel, tebrikler

9. selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” spidr.today ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 497

11. Bu konu : ” spidr.today ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki mükemmel, şukuladım , hatice – 406

12. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-01-2021 05:29:26

13. Karaman merkezden ben banu. Selam herkese siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 02-02-2021 07:02:27

14. Mersin dan kimler var. spidr.today . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok iyi, saolun , hatice – 38

15. Bu konu : ” spidr.today ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım , memo – 455

16. Burdur merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi inan ki hayran edici, saolun 25-02-2021 12:03:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link