Kategoriler
Genel

Spirit Cookings & Pizzagate

Oda arkadaşım hevesli bir QAnon takipçisi ya da abonesi ya da ne derseniz deyin. Beni gerçekten hiç bilmediğim garip bir bok haline getirdi.

Son zamanlarda Youtube’da “Gölgelerden Çıktım” ı izledim (https://www.youtube.com/watch?v=MY8Nfzcn1qQ) onunla ve erkekle … bu bok gerçekse, WTF ?! Sanırım kazmak veya bulmak için bağlantıya ihtiyacınız olan “Gölge yasaklandı”.

Konuyla ilgili tüm düşüncelerin neler … En sevdiğim sağlık ve konuyla ilgili diğer podcast’lerin birkaçının teori hakkında konuştuğunu duydum ve çitin üzerindeyim. Onlara başka konularda güveniyorum, ama bu konuda onlara güvenmiyorum. Ne zaman bakarsanız bakın, elbette, ana akım medya anlatıya hâkimdir. Sahtekarlık ya da her neyse … ama gönderileri ve makaleleri ikna edici değil.

Gönderen … VanKookz
[comments]

“Spirit Cookings & Pizzagate” için 20 yanıt

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler 18-04-2020 21:32:44

Van merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler 26-04-2020 01:31:03

Erzincan merkezden ben ahmet. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-04-2020 15:18:33

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-05-2020 16:42:00

Van merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 13:10:53

Muş merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-05-2020 09:33:20

Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 30-05-2020 07:20:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir