(SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil.

Bir koyun bile şüpheci olabilir, belki bir hikayeye burada burada gözlerini devirebilir.

Ayrıca, bu denizaltında çok koyun var. Eminim buradaki açık fikirli insanların çoğu bunu görüyor, ancak buradaki insanların sayısını sadece bir eğilimi, eğlence için veya bir kaçış olarak görmek çılgınca. Saçma bilgiler içeren o kadar çok gönderi gördüm ki, bu kesinlikle hakkında konuşmak için heyecan verici bir şey. Açıkçası, kaynağı bulamadıklarını söyleyen insanları kastediyorum, çünkü “bu şeyleri her zaman aşağı çekiyorlar, ama biliyorum.” Belki çoğu için kırmızı bir bayraktır, ancak her zaman buna inanan ve bilgiyi muhtemelen öncekinden biraz farklı paylaşan biri vardır.

Medyaya güvenmiyorsanız, bunu tekrar kişisel için yapmayan kaynaklara sahip olduğunuzu düşündüren şey nedir? Ya finansal, politik ya da şöhret ve şöhret yoluyla kâr ediyor olabilirler, ancak her zaman kişisel kazanç için olacak, daha büyük iyilik, belki ikisinin bir karışımı, ama asla tam bir özveriliğin bir karışımı. Bilgi paylaşmak yaşam için gereklidir ve hepimiz birbirimize güvenebilseydik harika olurdu, ama söylenen hiçbir şeye güvenemezsiniz, ister “güvenilir bir kaynak”, ister hükümet veya medya olsun. Birinden duyduğunuz herhangi bir şeyin% 100 doğru olmadığını varsaymak en iyisidir. Kötü bir telefon oyunu olabilir.

Hükümete güvenemezsiniz ve haberlere de güvenemezsiniz çünkü zaten yeniden yazılmış bir hikayeyi anlatmanın yolu budur. Ancak, her şeyin herkesle paylaşılması gerektiği ve bize ne kadar az bilgi verildiğini kabul etmemiz gerektiği konusunda karanlıkta oturmamız bekleniyor.

Buradaki pek çok insanın sorular sorduğunu, kendilerine söylenen her şeye inanmamayı bildiklerini ve bir şeyin ne zaman gizlendiğini veya örtüldüğünü ve bir komplo teorisinin ne zaman gizli niyetleri olabileceğini bilmek için tüm perspektiflere baktıklarını biliyorum.

“(SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil.” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 474

2. Şırnak dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 82

3. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-02-2021 19:18:51

4. Çankırı dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Selam sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 41

5. Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler 19-02-2021 11:15:32

6. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 149

7. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 342

8. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 495

9. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 339

10. Gaziantep dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 437

11. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 227

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link