Bir koyun bile şüpheci olabilir, belki bir hikayeye burada burada gözlerini devirebilir.

Ayrıca, bu denizaltında çok koyun var. Eminim buradaki açık fikirli insanların çoğu bunu görüyor, ancak buradaki insanların sayısını sadece bir eğilimi, eğlence için veya bir kaçış olarak görmek çılgınca. Saçma bilgiler içeren o kadar çok gönderi gördüm ki, bu kesinlikle hakkında konuşmak için heyecan verici bir şey. Açıkçası, kaynağı bulamadıklarını söyleyen insanları kastediyorum, çünkü “bu şeyleri her zaman aşağı çekiyorlar, ama biliyorum.” Belki çoğu için kırmızı bir bayraktır, ancak her zaman buna inanan ve bilgiyi muhtemelen öncekinden biraz farklı paylaşan biri vardır.

Medyaya güvenmiyorsanız, bunu tekrar kişisel için yapmayan kaynaklara sahip olduğunuzu düşündüren şey nedir? Ya finansal, politik ya da şöhret ve şöhret yoluyla kâr ediyor olabilirler, ancak her zaman kişisel kazanç için olacak, daha büyük iyilik, belki ikisinin bir karışımı, ama asla tam bir özveriliğin bir karışımı. Bilgi paylaşmak yaşam için gereklidir ve hepimiz birbirimize güvenebilseydik harika olurdu, ama söylenen hiçbir şeye güvenemezsiniz, ister “güvenilir bir kaynak”, ister hükümet veya medya olsun. Birinden duyduğunuz herhangi bir şeyin% 100 doğru olmadığını varsaymak en iyisidir. Kötü bir telefon oyunu olabilir.

Hükümete güvenemezsiniz ve haberlere de güvenemezsiniz çünkü zaten yeniden yazılmış bir hikayeyi anlatmanın yolu budur. Ancak, her şeyin herkesle paylaşılması gerektiği ve bize ne kadar az bilgi verildiğini kabul etmemiz gerektiği konusunda karanlıkta oturmamız bekleniyor.

Buradaki pek çok insanın sorular sorduğunu, kendilerine söylenen her şeye inanmamayı bildiklerini ve bir şeyin ne zaman gizlendiğini veya örtüldüğünü ve bir komplo teorisinin ne zaman gizli niyetleri olabileceğini bilmek için tüm perspektiflere baktıklarını biliyorum.

Author

38 Comments

1. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 474

2. Şırnak dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 82

3. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-02-2021 19:18:51

4. Çankırı dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Selam sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 41

5. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, teşekkürler 19-02-2021 11:15:32

6. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 149

7. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 342

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 495

9. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 339

10. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 437

11. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 227

12. Karaman dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 246

13. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , emin – 159

14. Tokat merkezden ben ali. Selamlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 16-03-2021 10:52:13

15. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 173

16. Muş dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 217

17. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

18. Ağrı dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 293

19. Slm siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

20. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , – 203

21. Denizli dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Slm web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , – 134

22. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 245

23. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 224

24. Karaman dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 384

25. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki mükemmel, tebrikler , Aylin – 93

26. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok iyi, teşekkürler , ahmet – 25

27. Erzincan dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Merhabalar siten ciddiyim güzel, şukuladım , mehmet – 435

28. Çankırı dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Merhaba sayfan yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 127

29. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

30. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha billaha güzel, saolun , banu – 309

31. Tokat dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 164

32. Çorum merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-07-2021 09:42:11

33. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 150

34. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . Merhabalar sayfan yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 15

35. Bu konu : ” (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden güzel, saolun , Hasan – 329

36. Bilecik merkezden ben hatice. Selam siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 18-07-2021 03:33:04

37. Kars dan kimler var. (SPOILER) Herkes zaten ana akış medyasının gölgeli olduğunu biliyor. Gizli bir bilgi değil. . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 226

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link