Yıllar boyunca parazitler, salgın hastalıklar vb. İle çok fazla öngörücü programlamaya sahipsiniz. Geri dönüp simpsons ve spongebob gibi çizgi filmleri izlerseniz gerçekten şok edicidir. İyi komşu locası bölümündeki spongebob’da olduğu gibi, spongebob bir mason şapkası takar ve “iyi komşu kulübesinin her şeyi gören gözüyle” der, ardından bir ambulans kendi iradesine karşı kalamar alır ve “hayır gerçekten iyiyim” der. onu hastaneye götürürler. Ayrıca deli salyangoz hastalığı gibi karantina kabarcıkları taktıkları ve “havada yayıldığı” ve bu bölümde spongebob ve squidward kazara onları salyangozlara dönüştüren bir salyangoz hastalığı aşısı enjekte ettiği durumlar da vardı.

Author

25 Comments

1. Bitlis dan kimler var. Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama . Selam web siteniz inan ki çok güzel, sağolun , Hasan – 246

2. Karaman dan kimler var. Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 445

3. Bolu merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-12-2020 11:08:03

4. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler

5. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Bitlis merkezden ben ziya. Merhaba sayfan harbiden mükemmel, şukuladım 11-12-2020 04:06:46

7. Bolu merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım 15-12-2020 15:14:55

8. Malatya dan kimler var. Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama . Selam siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 417

9. Selam web sitesi gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

10. Denizli dan kimler var. Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama . Slm sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , ahmet – 71

11. Bu konu : ” Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki mükemmel, sağolun , ziya – 224

12. Şırnak merkezden ben . Slm paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım 27-12-2020 00:33:27

13. Bu konu : ” Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki iyi, saolun , doruk – 73

14. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

15. Şanlıurfa dan kimler var. Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama . Slm web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , emin – 166

16. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa süper ötesi çok güzel, saolun 11-01-2021 19:23:51

17. Selamlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 23-01-2021 02:53:18

20. Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım

21. Bu konu : ” Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama ” çok güzel. Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 444

22. Sinop dan kimler var. Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama . Selamlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 199

23. Diyarbakır dan kimler var. Spongebob’da Coronavirus öngörücü programlama . Merhabalar siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 53

24. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Hakkari merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-03-2021 05:16:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link