Spor Etkinliklerinde Boş Ağartıcılar ve Yeni Normal / NWO’nun Sunumu.

Bu yüzden, yayınlanan spor etkinliklerinin yeniden başlatılmasıyla, biraz düşündüm.

Bu muhtemelen bu alt grubu sıklayan birçoğumuz için açıktır, ancak bu olayların standlarda hiç kimse olmadan sergilenmesinin, kitleleri bu olaylara katılmak için “gerekli” olacak şekilde duyarsızlaştırmak olduğunu düşünüyorum. gelecek; aşılar, dijital kimlik, dokunulmazlık pasaportları vb.

NBA komiseri geçen hafta bir sonraki sezonunu bir baloncuğun içinde tutmayı düşündüklerini belirtti ve diğer birçok kuruluşun önümüzdeki birkaç hafta içinde bu konuşma noktasına uymasını bekliyorum.

Bu salgının uzamasının ardındaki gerekçe bu noktada oldukça açık olmalıdır; yavaş yavaş genel halkın sıraya girme ve yeni bir dünya düzeninin uygulanmasının son aşamalarına aşılanmaya boyun eğme istekliliğinde aşınır.

Bu çok açık örnekten başka, insanları onlara göndermeye zorlayacak bu acımasız UUÇ önlemlerini kolaylaştırmak için kanal olarak kullanıldığını gördüğünüz diğer organizasyonları / hizmetleri (bariz bakkalların yanı sıra) fark edip etmediğinizi merak ediyorum. ?

Ps. Bu Balenciaga kampanya reklamı (https://youtu.be/kHSeIK6tmfg) tutulmalar ve astroloji konusunda dolaşan olayları bildiren sahte bir haber ekibi gösterir.

Reklamda bana bildirilen başlıklardan biri “yayalar geri döndü” idi. Reklam, kilitlenmelerden önce yayınlandı, bu yüzden bu biraz kayda değer.

Farkında olmayanlarınız için 2021 yaz gündönümünde güneş tutulması var.

Her ne sebeple olursa olsun, MSM’nin virüs ve neyin yörüngesiyle ilgili olarak raporladığı şeyin, manşetlerin “yayalar geri döndüğünü” okuyan tutulmadan sonra Ağustos 2021’e kadar ritüel olarak uzatılacağı hissine kapılıyorum.

Bunun, MSM’nin yaklaşmakta olan “karanlık kış” konusundaki konuşmasını dikkate alarak, Gates’in “pandemik 1” ve “ikinci dalga” hakkındaki açıklamaları ile birlikte, dijital para birimlerinin uyarıcı paketlerin önerisine, dokunulmazlık teklifine dönüştürüldüğünü dikkate aldığını söylüyorum. pasaportlar ve bunların hepsi normalleştirilmiş konuşma noktaları haline geliyor.

Neyse! Burada birkaç ihtimal var. Umarım herkes iyidir ve biraz güneşin tadını çıkarmak için bu ekranlardan biraz zaman ayırmaktadır.

Şerefe Arkadaşlar 🥂

“Spor Etkinliklerinde Boş Ağartıcılar ve Yeni Normal / NWO’nun Sunumu.” üzerine 30 yorum

1. Antalya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 04-08-2020 03:08:34

2. Mersin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, şukuladım 04-08-2020 03:43:26

3. Şanlıurfa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 03:43:26

4. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-08-2020 03:43:26

5. Mersin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 02:49:56

6. Konya merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 19:31:22

7. Antalya merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-08-2020 17:01:52

8. Kilis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 14:11:50

9. Karabük merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:58:19

10. Van merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 17-09-2020 03:24:55

11. Artvin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 04:01:18

12. Hakkari merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-09-2020 17:56:20

13. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkat çekici, teşekkürler 02-10-2020 10:28:29

14. Zonguldak merkezden ben banu. Merhaba sayfa harbiden iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:54

15. Tunceli merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-10-2020 03:11:40

Yorum yapın