Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı

Bunun buraya ait olduğundan emin değilim, ama haklı olarak endişeliyim. Büyük bir ulusal zincir mor ve sarı spor salonunda egzersiz yapıyorum. ArcTrainer’ı kullandığımda genellikle kendimi CNN ve Fox News’i gösteren televizyon ekranlarının arasında konumlandırıyorum; Hikayenin her iki tarafını da ele almayı ve sorunlar hakkında kendi kararımı vermeyi seviyorum.

Son iki haftadır “sinyal yok” veya boş olan tek ekran Fox News oldu. Komplo radarım altüst oluyor. Spor salonum politik nedenlerle güncel olay haberlerinin bir kaynağını kasıtlı olarak mı kesiyor?

Masada onlara sormadım ve başka birinin de bunu yaşayıp yaşamadığını merak ettim.

“Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı” üzerine 17 yorum

1. Balıkesir merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-10-2020 19:39:37

2. Bu konu : ” Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki mükemmel, tebrikler , doruk – 245

3. Bitlis dan kimler var. Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı . Mrb sayfan valla güzel, şukuladım , – 175

4. Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-10-2020 22:32:02

5. Isparta dan kimler var. Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı . Selamın aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, sağolun , ali – 268

6. Tokat merkezden ben doruk. Selamlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-10-2020 04:37:05

7. Kırklareli dan kimler var. Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı . Selam web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , memo – 246

8. Bu konu : ” Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 160

9. Bu konu : ” Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden iyi, teraziye tıkladım , gaye – 10

10. Bu konu : ” Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sağolun , – 197

11. Bu konu : ” Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 263

12. Kayseri merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-10-2020 00:19:13

13. Trabzon dan kimler var. Spor salonumda Fox News TV ekranı son 2 hafta karardı . selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 441

Yorum yapın