Simone Biles’in özel bir psikiyatrist tarafından kolayca teşhis edilebilecek bir durum olan ‘dehd’ için amfetamin aldığını duydum.

DEHB’ye sahip olduğunuz için ödülünüz, amfetamin almanıza izin verilmesidir.

Artık amfetaminler, DEHB’niz olsun ya da olmasın, neredeyse her ölçülebilir şekilde sportif performansınızı artıracaktır.

Amfetaminler CNS uyarıcılarıdır. Bu nedenle reaksiyon süresini düşürmeleri, dayanıklılığı artırmaları, düşünce hızını artırmaları, kas seğirme hızını artırmaları, gücü, hızı, kalp atış hızını artırmaları vb.

Bir sporda hızlı olan birine karşı rekabet ettiğinizi hayal edin.

Küçük bir araştırma, bu sporculardan çok sayıda olduğunu buluyor.

O yalnız değil. Michael Phelps, Terry Bradshaw, Pete Rose, Bruce Jenner, Justin Gatlin, Michael Jordan, Andres Torres, Greg Louganis, Chris Kaman, Cammi Granato… liste uzayıp gidiyor. Madalya kazanan, rekor kıran sprinterler, yüzücüler, profesyonel basketbolcular ve olimpiyat sporcuları bu durumla teşhis edildiğinde, bir DEHB Spor Onur Listesi olmalıdır.

Tüm bu görünüşte harika sporcular, performans arttırıcı bir ilaç kullandılar. Gerçekten DEHB’ye sahip olsalar bile, yine de performans arttırıcıdır.

Gaitlin’in 35 yaşında gizemli bir şekilde en hızlı koştuğu ve Usain cıvatasını yendiği zamanı hatırlıyor musunuz?

Yakın zamanda bir DEHB teşhisi konulduğuna bahse girerim.

26 Comments

1. Bu konu : ” Sporcular, DEHB ve amfetaminler ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 440

2. Gürbüz Reply

Selamlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun

4. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun

5. Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 03-08-2021 22:14:35

6. Bu konu : ” Sporcular, DEHB ve amfetaminler ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 33

7. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

8. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Sporcular, DEHB ve amfetaminler . Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 54

9. Malatya dan kimler var. Sporcular, DEHB ve amfetaminler . Slm paylaşımınız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , – 86

10. Samsun merkezden ben emin. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 15-08-2021 20:22:25

11. Eskişehir dan kimler var. Sporcular, DEHB ve amfetaminler . Merhaba siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 292

12. Bu konu : ” Sporcular, DEHB ve amfetaminler ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 488

13. Kocaeli merkezden ben ahmet. Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:56:41

14. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan yeminle çok iyi, teşekkürler 27-08-2021 14:16:14

15. Edirne dan kimler var. Sporcular, DEHB ve amfetaminler . Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 461

16. Bursa merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-08-2021 10:53:52

17. Kayseri dan kimler var. Sporcular, DEHB ve amfetaminler . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 131

18. Amasya dan kimler var. Sporcular, DEHB ve amfetaminler . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler , doruk – 314

19. İzmir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sağolun 03-09-2021 02:56:28

20. Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız ciddiyim çok güzel, sağolun 08-09-2021 19:32:17

22. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

23. Trabzon dan kimler var. Sporcular, DEHB ve amfetaminler . Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 228

24. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

Write A Comment