Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı

Görünüşe göre Loeffler’ın kocası, Gürcistan dışında bir Yurtiçi Casusluk programını yürütebilmek için yıllardır Genel Hizmet İdaresine yer kiralıyor.

Loeffler’ı Senato’dan çıkarmak için ihtiyacın olan tek neden bu. Maalesef bu bilgi çok geç açıklanıyor.

… TheCIASellsBugs tarafından gönderilen
[comments]

“Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 320

2. Karaman dan kimler var. Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 56

3. Bu konu : ” Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 462

4. Bu konu : ” Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 189

5. Eskişehir dan kimler var. Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı . Merhaba web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım , doruk – 99

6. Aksaray dan kimler var. Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı . Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 200

7. Bu konu : ” Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki iyi, sağolun , ali – 158

8. Bartın dan kimler var. Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler , ali – 381

9. Osmaniye merkezden ben banu. Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-02-2021 23:52:08

10. Bu konu : ” Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 164

11. Tokat dan kimler var. Sprecher ve ABD Polis Teşkilatı . Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 282

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link