Tarih: 7 Temmuz 2021Kime: Tüm Mercy İş Arkadaşları Gönderen:

Lynn Britton, Başkan ve CEO

Bildiğiniz gibi FDA geçen yılın sonlarında COVID-19 aşısının üç üreticisine acil kullanım izni verdi. Pfizer ve Moderna, COVID-19 aşılarının tam onayı için FDA’ya başvurdu ve bunun yakında verilmesini bekliyoruz; bu, aşılarının Amerika Birleşik Devletleri’ndeki aşılar için mümkün olan en sıkı etkinlik ve güvenlik verileri incelemesini karşıladığı anlamına geliyor.

Dünya çapında aşıları olan milyarlarca insanda ve ABD’de 171 milyondan fazla insanda toplanan önemli miktarda güvenlik ve etkinlik verisine dayanarak, Mercy, mevcut ve gelecekteki tüm çalışma arkadaşları ve doktorlar. İş arkadaşlarımız, doktorlarımız, ileri düzey sağlayıcılar, hemşireler ve tesislerimizde hizmet veren ve çalışan diğer herkes için aşı talep ederken, şu anda ABD’de her ikisi de olan 20’den fazla büyük sistem olan diğer birçok sağlık kuruluşuna katılacağız. topluluklarımızda ve ülke genelinde. COVID-19 aşısının ortak yarara hizmet ettiğini, hastaları koruduğunu ve halk sağlığını korumak için çok önemli olduğunu karşılıklı olarak kabul ederler.

Çalışma arkadaşlarımızın ve doktorlarımızın aşılarının tam olarak yapılması için 30 Eylül 2021 Perşembe gününü belirledik. Henüz aşı olmadıysanız, lütfen şimdi merhamet.net’te programlayın. Mercy çalışanları ayrıca, internet erişimi bir sorunsa COVID-19 aşısı planlamak veya yeniden planlamak için 833-364-1379 numaralı telefondan Mercy Co-worker COVID-19 aşı yardım hattını arayabilir. Her topluluktaki iş arkadaşları için aşıyı mümkün olduğunca kolaylaştıracağız. Aşılar için kesinlikle cepten ödeme yapılmadığını ve bir iş arkadaşının ciddi yan etkiler nedeniyle biraz daha fazla iyileşme süresine ihtiyaç duyduğu nadir durumlar için hastalık izni politikamızı güncelledik.

Aşılamanın hassas bir konu olabileceğini anlıyoruz, ancak bilim, COVID-19 aşısının güvenli ve etkili olduğunu göstermiştir. Ayrıca, daha yüksek aşılama oranlarının daha az vaka ve çok daha düşük hastalık ve hastaneye yatış oranı anlamına geldiğini açıkça göstermektedir. Bu, huzurevinde yapılan çalışmalarda gösterilmiştir ve şimdi bunu, aşılanmamış popülasyonlarda vaka sayısının önemli ölçüde arttığı düşük aşılı topluluklarımızın bazılarında görüyoruz. Bu, daha kolay yayıldığı için ortaya çıkan Delta varyantı tarafından neredeyse kesinlikle daha da kötüleşecektir. Harekete geçmek için kısa bir penceremiz var ve toplumlarımızın ve ilgilendiğimiz hastaların sağlığını koruma yükümlülüğümüz var. Yüksek aşı kabulü yoluyla örnek teşkil etmezsek, iyi savunucular olamayız.

Aşıyla ilgili etik kaygılarınız varsa, Katolik Kilisesi ve ABD Katolik Piskoposlar Konferansı’nın (USCCB) aşıyı toplumlarımızda yapabileceği iyilikler için tam olarak desteklediğinden emin olabilirsiniz. Kilise ayrıca, aşı olmanın ahlaksızlık olduğunu belirtmenin Katolik ahlak öğretisinin yanlış bir tasviri olduğunu da açıkladı. Vatikan, İnanç Doktrini Cemaati ve Papa Francis ve USCCB’nin açıklamaları bu pozisyonda uyumludur. Tüm Kız Kardeşlerimiz ve Kıdemli Liderlik Ekibimiz zaten aşılanmıştır, bu yüzden emin değilseniz lütfen onlara örnek olarak bakın.

Tabii ki, diğer aşılarda olduğu gibi, COVID-19 aşısını almamak için meşru tıbbi ve/veya dini nedenleri olanlar var. Bu aşı gereksinimini desteklemeye yönelik insan kaynakları politikamız, hem muafiyetlere ilişkin hususları hem de aşı olmamayı seçen iş arkadaşlarımıza yönelik etkileri içerecektir. Daha fazla ayrıntı, PolicyTech’te mevcuttur. aşı politikası ve bir SSS belgesi birçok sorunuza cevap vermek için.

Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız, aşıların güvenliğini ve etkinliğini en iyi şekilde anlamak için hekim savunuculuğu programımız aracılığıyla tanıdığınız ve güvendiğiniz Mercy doktorları ile görüşebileceksiniz. Tam olarak bilgilendirilmenizi ve aklınıza takılan soruları sorma fırsatına sahip olmanızı istiyoruz. Bu programın nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi, başkanınız tarafından topluluklarınızda paylaşılacaktır.

Mercy’nin COVID-19 aşı gerekliliklerini anladığınız ve bunlara uyduğunuz için teşekkür ederiz. Pandeminin en kötüsünü birlikte atlattık ve aşıları tam olan bir iş arkadaşı topluluğu olarak birlikte sonuna kadar da başaracağız. Son bir buçuk yılda hastalarımız, topluluklarımız ve birbirimiz için yaptığınız her şey ve hizmet verdiğimiz her yerde Mercy misyonunu hayata geçirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Tanrı sizi şimdi ve her zaman kutsasın.

Author

47 Comments

1. Merhaba web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Merhaba siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 31

4. Malatya merkezden ben mehmet. Slm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-07-2021 19:02:52

5. Merhaba siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım

6. Hakkari dan kimler var. Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim güzel, tebrikler , mehmet – 143

7. Ankara dan kimler var. Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. . Merhabalar web siteniz vallaha iyi, sağolun , ahmet – 439

8. Tunceli merkezden ben banu. Selam sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-07-2021 19:11:37

9. Batman dan kimler var. Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. . Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, saolun , – 451

10. Merhaba web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım

11. Ankara dan kimler var. Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 69

12. Kırşehir merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 19:19:56

13. Niğde merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 19:20:27

14. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Batman merkezden ben Hasan. Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-07-2021 21:51:40

16. Ağrı merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-07-2021 00:40:24

17. Selamın aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, tebrikler

18. Bursa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-07-2021 21:58:49

19. Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 490

20. Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 170

21. Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 99

22. Bilecik dan kimler var. Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. . Merhaba herkese web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 407

23. Erzincan dan kimler var. Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. . Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 296

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 230

25. Kırıkkale merkezden ben emin. Slm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 27-07-2021 05:49:25

26. Balıkesir merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun 30-07-2021 19:21:47

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 242

28. Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 95

29. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 70

32. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

33. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun

34. Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 98

35. Denizli merkezden ben banu. Merhabalar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-08-2021 04:41:17

36. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, şukuladım

37. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-08-2021 03:43:04

38. Hatay merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 31-08-2021 19:31:28

39. Ağrı merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, tebrikler 31-08-2021 22:50:27

40. Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , ali – 91

41. Bu konu : ” Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 322

42. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Springfield, MO’daki Mercy Hastanesi’ndeki CEO’muzdan e-posta. Zorunlu aşılar için baskı yapıyor. . Selamın aleyküm web siteniz inanki iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 459

43. Tunceli merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-09-2021 06:27:43

44. Kayseri merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler 24-09-2021 14:22:54

Write A Comment