Spy King Bill Gates’in sahibi olduğu Microsoft (Windows 95’ten bu yana her Microsoft ürün kullanıcısına gönüllü olarak Big Brother’a doğrudan erişim sağladı) artık Tik Tok tarafından ağzı akıyor, böylece küçük çocuklar ebeveynleri hakkında anket yapılabiliyor. Tik Tok kullanıcılarının% 80’i 18 yaşın altındaki çocuklar. Neden … (aşağıyı okuyun)

8 yaşındaki çocuğunuzun “2 saatlik ücretsiz oyun süresi için şu 5 soruyu yanıtlamanız yeterli …” yazan mesajlar aldığını hayal edin.

Ailenin silahı var mı?

Ailen herhangi bir milise mensup mu?

Ailen Başkan’ı seviyor mu?

Ailen siyah insanları ve BLM’yi seviyor mu?

Ailen sana şaplak mı atıyor?

İnsanları Church’teki arkadaşlarından çoktan izole ettiler ve şimdi gizlice çocuklarınızdan bilgi almaya başlayacaklar. Çocuklarınızın Stadia’yı veya başka bir Google veya Microsoft ürününü kullanmasına izin vermeyin ve yerel radyo konuşma sjhow sunucusu ve Kongre üyelerine Microsoft’un tik tok satın almasına izin verilmemesi gerektiğini söylemeyin. Deli olduğumu düşünüyorsanız, Microsoft ve Google’ın geçmişte 📷 yaptıklarına bir bakın.https://ruqqus.com/+PrivacySelfDefense ve ayrıca r / 4P4u

“Spy King Bill Gates’in sahibi olduğu Microsoft (Windows 95’ten bu yana her Microsoft ürün kullanıcısına gönüllü olarak Big Brother’a doğrudan erişim sağladı) artık Tik Tok tarafından ağzı akıyor, böylece küçük çocuklar ebeveynleri hakkında anket yapılabiliyor. Tik Tok kullanıcılarının% 80’i 18 yaşın altındaki çocuklar. Neden … (aşağıyı okuyun)” üzerine 9 yorum

1. Karabük merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 00:40:52

2. Tunceli merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:27:07

3. Bayburt dan kimler var. Spy King Bill Gates’in sahibi olduğu Microsoft (Windows 95’ten bu yana her Microsoft ürün kullanıcısına gönüllü olarak Big Brother’a doğrudan erişim sağladı) artık Tik Tok tarafından ağzı akıyor, böylece küçük çocuklar ebeveynleri hakkında anket yapılabiliyor. Tik Tok kullanıcılarının% 80’i 18 yaşın altındaki çocuklar. Neden … (aşağıyı okuyun) . Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , doruk – 272

4. Bu konu : ” Spy King Bill Gates’in sahibi olduğu Microsoft (Windows 95’ten bu yana her Microsoft ürün kullanıcısına gönüllü olarak Big Brother’a doğrudan erişim sağladı) artık Tik Tok tarafından ağzı akıyor, böylece küçük çocuklar ebeveynleri hakkında anket yapılabiliyor. Tik Tok kullanıcılarının% 80’i 18 yaşın altındaki çocuklar. Neden … (aşağıyı okuyun) ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 424

Yorum yapın